Członków grupy PAU-PA-RAU połączyła miłość do kameralistyki. Celem była alternatywa dla szarej codzienności polskiego muzyka orkiestrowego oraz wydobycie perełek muzyki kameralnej dotyczącej instrumentów dętych, której brak w polskich salach koncertowych. Słowem – wszystko to, co trudno znaleźć w filharmoniach, tym razem usłyszymy właśnie w Filharmonii Szczecińskiej.
Filharmonia Szczecińska, 18 grudnia, godz. 18.00





