Zachwycająca Zatoka Słońca
Ten ośrodek spełni oczekiwania wymagających turystów. Przy ekskluzywnych domkach znajdziemy gigantyczny plac zabaw oraz podgrzewany basen. Wszystko bardzo blisko zejścia na bałtycką plażę. – Wczasowicze będą mieli tutaj takie warunki, na jakie mogą liczyć w najlepszych zachodnioeuropejskich kurortach – zapowiada Konrad Szanter, właściciel Zatoki Słońca.

Zatoka Słońca w lipcu przyjmie pierwszych gości. Ekskluzywny ośrodek, który powstaje w Mielnie przy ulicy Okrężnej 31, zdecydowanie różni się od wszystkich pozostałych. Na jego terenie znajdziemy 21 drewnianych domków o bardzo wysokim standardzie, a wśród nich mnóstwo atrakcji: zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wszystko zaledwie kilka minut od zejścia do morza.
– Przykładamy ogromną uwagę do tego, by każdy gość Zatoki Słońca poczuł się tak, jak w najlepszych ośrodkach Zachodniej Europy. By miał dostęp do wszystkich możliwych atrakcji, a warunki sprostały nawet najbardziej wymagającym – mówi Konrad Szanter, jeden z właścicieli Zatoki Słońca. – Domki mają po 60 metrów kwadratowych, przeznaczone są maksymalnie dla ośmiu osób. W każdym znajdziemy salon oraz dwie sypialnie. Dodatkowo jest taras o powierzchni 15 metrów kwadratowych, a na nim wysokiego gatunku meble ratanowe.
Każdy domek posiada własne miejsce do parkowania, nie ma więc problemu z pozostawieniem samochodu. Wnętrze wyposażone jest niczym ekskluzywny hotel. Wygodne łóżka, 42-calowe płaskie telewizory z dostępem do dwujęzycznej kablówki, zmywarka, a nawet ekspres do kawy. Wszystko w towarzystwie wysokiej klasy nowoczesnych mebli.
Przy domkach dostępne jest także wspólne miejsce do grillowania oraz… podgrzewany basen.
– To jedna z wielu atrakcji, szczególnie dla dzieci. By skorzystać z kąpieli, nie trzeba będzie iść nad morze – dopowiada Ewa Offinger, współwłaścicielka. – Na brzegu można opalać się na wygodnych leżakach. Udany czas maluchom zagwarantują animatorzy, którzy przez co najmniej pięć dni w tygodniu będą im organizowali niepowtarzalne atrakcje. Można też skorzystać z pełnowartościowej świetlicy, w której znajdziemy telewizory z playstation, zabawki czy gry planszowe. Na zewnątrz natomiast zagramy przy masywnych stołach do piłkarzyków czy tenisa stołowego.
W przypadku wakacji nad morzem ważna jest jednak odległość od morza. Tutaj ponownie mamy do czynienia z komfortową sytuacją. Zatoka Słońca znajduje się bowiem zaledwie 600 metrów od zejścia do Bałtyku. I to nie tego, przy którym panuje potworny ścisk turystów, a w miejscu, gdzie na plaży znajdziemy spokój i ciszę.
– Zdaję sobie sprawę z tego, że przyjeżdżając np. z dziećmi na wakacje chcemy mieć wszystko na wyciągnięcie ręki, nie mamy zamiaru martwić się zupełnie o nic. Dlatego Zatoka Słońca ma być spełnieniem tych oczekiwań. Wypożyczymy tu rowery, skorzystamy ze specjalnych wózków plażowych, do których wsadzimy nie tylko przewożone na plażę rzeczy ale również przetransportujemy nimi nasze pociechy. No i trzeba wspomnieć chyba o największej dumie – niespotykanym placu zabaw. To ogromne urządzenia, atestowane, w pełni bezpieczne i na bezpiecznej nawierzchni. Plac łączy w sobie cztery zjeżdżalnie, w tym jedną tunelową, drabinki czy huśtawki. Tuż przy nich rodzice mogą odpocząć i mieć oko na dzieci, odpoczywając w pięknych altanach.
Wakacyjnego klimatu dodadzą z pewnością bogate nasadzenia. Pomiędzy domkami i atrakcjami znajdziemy bowiem mnóstwo zieleni: drzewka, krzewy, założone trawniki.
Koszt wynajęcia domku od 1 lipca to kwota 560 złotych za dobę. Na hasło „Prestiż” każdy z klientów otrzyma 5 procent zniżki na pobyt tygodniowy.