Koryzna Clinic luksusową marką 2017 roku

W połowie listopada w pięknych wnętrzach hotelu Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim odbyła się VIII edycja Wielkiej Gali „Luksusowa Marka Roku 2017”. Wśród laureatów znalazła się szczecińska Koryzna Clinic, specjalizująca się w implantologii. Na jej czele stoi dr n. med. Kacper Koryzna, który posiada prestiżowy tytuł Master Of Science in Oral Implantology. To najwyższy stopień naukowy w dziedzinie implantologii.

Autor

Aneta Dolega

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest aktor i reżyser Mariusz Pujszo oraz firma Luksusowa Marka Roku. – To jedyna nagroda tego typu oraz jedyna taka statuetka wręczana luksusowym firmom, usługom i produktom premium na całym świecie. To także wyjątkowa okazja do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych – mówi dr Kacper Koryzna. – Dla mnie to podsumowanie tego, co do tej pory robię jako lekarz stomatolog, miłe i bardzo prestiżowe podsumowanie mojej pracy ale też zachęta do dalszego rozwoju – dodaje.

Na liście nagrodzonych tą statuetką znajdują się wybitni specjaliści w swoich dziedzinach m.in. takie marki jak Ferrari, dr Irena Eris, Deutsche Bank, Hotel Marina Club, Batycki i Cisowianka. – Znalazłem się w bardzo elitarnym gronie – stwierdza z uśmiechem dr Koryzna. – Koryzna Clinic jest dowodem na to, że nie trzeba wyjeżdżać z Polski by robić coś na światowym poziomie. Zresztą zawsze gdziekolwiek jestem na świecie czy też w Polsce, podkreślam to skąd pochodzę. Jestem ze Szczecina, tu pracuję i nie mam zamiaru tego zmieniać.

Dr Kacper Koryzna oprócz wysokich umiejętności jako lekarz stomatolog, współpracuje również z pochodzącą z Korei Południowej i cenioną na świecie firmą medyczną Osstem, jest jej głównym konsultantem na zachodnią część Polski ale nie tylko. – W tym roku będę reprezentował Osstem na dwóch wielkich konferencjach, w Moskwie i na Azorach – wyznaje dr Koryzna. – Z innymi specjalistami w stomatologii będę dzielił się swoimi naukowymi i medycznymi doświadczeniami.

Galę „Luksusowa Marka Roku”, którą w tym roku poprowadzili Kasia Motloch i Maciej Orłoś, zwieńczyły odbywające się Targi Luksusu, na których wystawiały się firmy stawiające na najwyższą jakość. Była to niepowtarzalna okazja na poznanie wielu marek z branży luksusowej, produktów premium i wybiegających poza standard, skupionych w jednym wyjątkowym miejscu. Królem wśród partnerów tego wydarzenia była bez wątpienia firma Rolls-Royce, która wystawiła na gali i targach swoje samochody.

Prestiż  
Styczeń 2018