Event bar-fundament 17 Schodów

Nie wszyscy Państwo wiecie, że nie byłoby stacjonarnie 17 Schodów bez jego fundamentu, czyli mobilnej firmy Event Bar - agencji barmańskiej, która nieprzerwanie od 9 lat obsługuje wszelkiego typu imprezy pod kątem barowo-alkoholowym.

Autor

Prestiż

Nie wszyscy Państwo wiecie, że firma Event Bar to ogrom sprzętu w tym 18 metrów mobilnego baru, 25 wyszkolonych barmanów, którzy obsługują najbardziej prestiżowe imprezy w Szczecinie, ale też poza nim. Można by dużo wymieniać, ale przede wszystkim są to bankiety po turniejach tenisowych PEKAO OPEN, XX  Bal na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, otwarcia salonów BMW Bońkowscy, Grupy Polmotor, Grupy Gezet, Mojsiuk Mercedes, imprezy POLMOTOR / ESKA na około 1000 osób, oprawa dla wystawców targów we Frankfurcie (Flash Professional), w Berlinie (Szczecińska fabryka wódek Starka), w Brnie (Maxim Tubes Company) czy choćby obsługa prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej podczas otwarcia Gazoportu w Świnoujściu.

Nie wszyscy Państwo wiecie, że Event Bar to również wesela, konferencje, imprezy urodzinowe. Jak tylko pojawia się zapotrzebowanie na profesjonalne, autorskie, ale i znane na całym świecie koktajle, pojawia się również Event Bar.  

Wszystkich Państwa zapewniamy, że za organizację atrakcji, jaką jest bar i catering, bierzemy całą odpowiedzialność, abyście Wy w tym czasie mogli bawić się w gronie zaproszonych gości. Wystrój naszych barów dopasowujemy odpowiednio do charakteru każdej imprezy, co daje nam ogromną różnorodność obsługiwanych wydarzeń.

Jeśli szukają Państwo odpowiedniej firmy cateringowej, wyspecjalizowanej w alkoholu – prosimy o kontakt. Po pierwszym evencie przekonacie się Państwo, że był to dobry wybór. 

Prestiż  
Kwiecień 2018