#HRSzczecin 2019, czyli na styku biznesu z HR-em

Konferencja #HRSzczecin 2019 to unikatowe wydarzenie na mapie naszego miasta. Dwie poprzednie edycje z dynamicznym impetem wkroczyły na ogólnopolski rynek, kreując największą na Pomorzu Zachodnim konferencję dotyczącą kapitału ludzkiego. Tegoroczna, trzecia już odsłona odbędzie się 21 maja w Hotelu Radisson Blu. 

Autor

Prestiż

 – Do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem każdorazowo zapraszamy fantastycznych ekspertów, którzy działają na styku biznesu z HR-em. Stawiamy na osoby, które łączą kompleksowość wiedzy wraz z umiejętnościami erudycyjnymi i dużą energią, aby treści były przekazywane w najlepszy możliwy dla odbiorców sposób. Wydarzenie po raz trzeci poprowadzi nieoceniona Beata Tadla, która jest nie tylko wielką profesjonalistką, ale także ciepłą i mądrą osobą – opowiada Katarzyna Opiekulska, Dyrektor Generalny LSJ HR Group, po czym dodaje: – Serdecznie zapraszam wszystkich, którym zależy na budowaniu zaangażowanych i zmotywowanych zespołów. Obiecuję państwu merytorykę na najwyższym możliwym poziomie. 

Poruszane zagadnienia koncentrować się będą wokół aktualnej sytuacji na rynku pracy – zarówno ze strony pracodawcy, jak i pracobiorcy. Zaproszeni liderzy opinii, analitycznie odpowiedzą na pytanie, dlaczego rzetelny oraz solidny pracodawca to najlepszy benefit, dzięki któremu możliwy jest rozwój organizacji i jej pracowników. – Zaprosiliśmy wspaniałych ekspertów z różnych dziedzin – podkreśla Aleksandra Kowalczykowska, PR&Marketing Manager LSJ HRGroup i wymienia: – Profesor Jerzy Bralczyk wskaże, jak mówić o wartościach. Anna Macnar (CEO w HRM Institute) udowodni, że bez mocnej marki pracodawcy i strategii employer brandingu, trudno prowadzić konkurencyjny biznes. Natalia Suska (CEO of NEUROHM) zaprezentuje innowacyjne metody neuromarketingowe, wspierające działania wewnątrz organizacji. Dominika Komorowska (autorka Akademii Lidera) podpowie, jak radzić sobie z różnicami międzypokoleniowymi. Na scenie pojawią się także Krzysztof Hillar (trener komunikacji w biznesie), Monika Siedlicka (Dyrektor Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Sodexo Benefits&Rewards Services Polska Sp. z o.o.), Marzena Budziszewska (HR Manager CEE in De Lage Landen Leasing Polska SA.), czy też Maciej Noga (założyciel portalu Pracuj.pl). I nie jest to pełna lista zaproszonych gości!

Grono prelegentów tworzą cenieni profesjonaliści. Wszechstronność ich wiedzy, wieloletnie doświadczenia, sposób przekazywania informacji i doskonałe umiejętności współpracy gwarantują zachowanie najwyższych standardów konferencyjnych w Polsce.

Dla kogo jest to wydarzenie? #HRSzczecin dedykowane jest przedsiębiorcom, którzy odważnie stawiają na rozwój swoich firm, osobom zainteresowanym dynamizacją sieci networkingowej, właścicielom dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, działom HR, doradcom personalnym, HR-owcom nastawionym na działanie, szkoleniowcom, a także wszystkim tym, którzy chcą wiedzieć więcej. 

Można zatem śmiało powiedzieć, że 21 maja Szczecin ponownie stanie się HR-ową stolicą Polski. Wszystkich gotowych na merytoryczną eksplozję wiedzy, zapraszamy do zakupy biletu na hrszczecin.pl. 

 

termin: 21 maja 2019

miejsce: Hotel Radisson Blu

bilety: hrszczecin.pl

cena: 349 zł (w cenie –  przerwa kawowa, lunch, materiały konferencyjne)

 

Prestiż  
Kwiecień 2019