Mieszkanie tuż przy pięknym parku

Dobiega końca budowa osiedla Apartamenty Warszewo. Powstaje już ostatni z budynków, o numerze 101. Najmniejsze w nim mieszkanie ma 78 metrów kwadratowych.  – W najwyższym punkcie ma 3,5 metra wysokości. Plusem apartamentów przy ulicy Kalinowej jest sąsiedztwo Parku Warszewo-Podbórz. To największa atrakcja tej części miasta – mówi Krystian Surmacz z firmy Marina Developer. 

Autor

Prestiż

W budynku 101 Apartamentów Warszewo przy ulicy Kalinowej znajdziemy 21 mieszkań. Przyjrzyjmy się najmniejszemu z nich, o powierzchni 78 metrów kwadratowych. Największe mają aż 115 metrów kwadratowych. 

– W mieszkaniu mamy pokój dzienny o powierzchni 27 metrów kwadratowych, który połączony jest z 11-metrowym aneksem kuchennym – opowiada Krystian Surmacz z firmy Marina Developer. – Sypialnia ma blisko 14 metrów, połączona jest z ponad pięciometrową garderobą.  Kolejny, trzeci już pokój, ma metrów 13. Do każdego z pomieszczeń wejdziemy z 7,5-metrowego korytarza, również do toalety oraz osobnego WC. 

Sam budynek ma bardzo wysoki standard wykończenia. Znalazły się w nim wysokoizolacyjne drzwi oraz okna renomowanego producenta. Do wykończenia użyto naturalnych materiałów. Nie szczędzono na drewnie, stali nierdzewnej, czy płytkach klinkierowych. 

– Podobnie mieszkanie, niczego nie można mu zarzucić. Ogromną zaletą jego jest fakt, że ma 3,5 metra wysokości w najwyższym punkcie. Zamontowane w nim będą nowoczesne rozwiązania centralnego ogrzewania obejmujące m.in. energooszczędne ogrzewanie podłogowe. Znajdzie się w salonie, w korytarzu, w aneksie kuchennym czy w łazience. Mieszkanie wyposażone będzie w system inteligentnego zarządzania renomowanej firmy Fibaro. Obsłużymy go za pomocą specjalnej aplikacji. 

Rzeczywiście, za pomocą aplikacji z każdego miejsca będziemy mogli sterować roletami, ogrzewaniem, czy uruchomimy alarm. Możliwości tego systemu są naprawdę ogromne. Rozbudowa ograniczona jest wyłącznie wyobraźnią każdego użytkownika. 

Przenieśmy się teraz do hali garażowej, gdzie właściciel każdego z mieszkań znajdzie aż dwa miejsca postojowe do własnej dyspozycji. W momencie, gdy i to będzie za mało, będzie mógł pozyskać zamykany garaż. Dodatkowo znajdzie się tam miejsce, które zachwyci każdego majsterkowicza. 

– Do dyspozycji mieszkańców budynku 101 oddamy warsztat, w którym w spokoju będą mogli oddać się majsterkowaniu. Każdy właściciel mieszkania będzie miał możliwość ładowania pojazdów elektrycznych. W hali garażowej znajdzie się podgrzewany podjazd, który zapobiegnie zimą oblodzeniu. Bezpieczeństwa samochodów strzegł będzie monitoring. W cenie mieszkania znajdą się także komórki lokatorskie z podwójnymi drzwiami.

Niezwykle ważne jest najbliższe otoczenie naszego mieszkania. Za oknami Apartamentów Warszewo znajduje się przepiękny Park Warszewo-Podbórz. Ukończony został pod koniec 2018 roku. 

– To jest pierwsza wiosna tego miejsca. Dopiero teraz będzie można zobaczyć go w pełnej okazałości. Znajduje się w nim staw z kaczkami. Są place zabaw, siłownia pod chmurką. Jest mnóstwo atrakcji nie tylko dla dzieci, ale również dla osób starszych. To prawdziwa ozdoba okolicy – podsumowuje Krystian Surmacz. 

 

Prestiż  
Kwiecień 2019