Fryzjerski zespół marzeń. Krystiana Gawęckiego

Autor

Majka Satankiewicz

„Stworzyliśmy dream team fryzjerstwa” – tak o swoim zespole mówi Krystian Gawęcki, współzałożyciel Akademii Fryzjerskiej Gawęcki. Od rozpoczęcia działalności minęły dwa miesiące, a ich grafik pęka w szwach. 

– To cieszy mnie najbardziej. Nie chcę być pyszny, ale z ręką na sercu mogę przyznać, że to nasz sukces – uważa Krystian Gawęcki. – Szkolenia cieszą się ogromnym powodzeniem, więc planujemy kolejne. Działamy coraz intensywniej, pędzimy do przodu i nic nas już nie zatrzyma. Ostatnio gościliśmy Sebastiana Nolana, stylistę znanego z telewizyjnych programów, który wraz z Kają Królak poprowadził zajęcia w Akademii. Pod koniec marca uzdolniony Josef szkolił ze sztuki barberów. Upięcia, stylizacje, cięcie, koloryzacja – cała wiedza ze wszystkich tych dziedzin łączy się w jednym miejscu, a baza szkoleniowa to wspaniali ludzie i doskonali fryzjerzy: Robert Palma – utalentowany stylista, który jest skazany na sukces we fryzjerstwie.  Ulubieniec wszystkich klientek, podróżuje po świecie w poszukiwaniu nowych trendów i nic go nie zatrzyma. Marlena Choma – stylistka z niezwykłym spojrzeniem na kobiecą urodę, potrafi „wyczarować” kolor, który w stu procentach jest tym, czego szuka klientka. Patrycja Szustak – energia i nowoczesność, niezwykle ambitna, precyzyjna – dla niej fryzura musi być dziełem sztuki. Agnieszka Joachimiak – mistrzyni upięć, uczyła się w jednej z najlepszych szkół w Moskwie. Josef Muhammed Yusuf – człowiek, który z brody potrafi zrobić dzieło sztuki. Kamil Tomaszewski – menager, który nas wszystkich „ogarnia” i przywołuje do porządku. Dba o organizację i dopina wszystkie szkolenia na ostatni guzik. Paweł Szkudlarek – współzałożyciel, który nie ma łatwego życia z artystami. Trzyma w garści wszystkie formalności i całą akademię od kuchni.

Z tymi wspaniałymi ludźmi na pokładzie pędzimy do przodu, by zdobyć wszystkie nieodkryte wyspy fryzjerstwa – dodaje Krystian Gawęcki. – Oczywiście, cały czas pracujemy z klientami i zapraszamy wszystkich, bo naszą pasją jest fryzjerstwo, które czyni ludzi szczęśliwymi. Zapewniam, my potrafimy to zrobić.     

 

 

Prestiż  
Kwiecień 2019