Kobiety zawładną Świnoujściem

W połowie lipca urokliwe Świnoujście zostanie zajęte przez panie. Przedstawicielki płci pięknej przez kilka dni będą relaksować się w specjalnie przygotowanym miasteczku i korzystać z wyjątkowych atrakcji. A wszystko w związku z tym, że między 8 a 11 lipca po raz kolejny odbędzie się Wakacyjne Miasto Kobiet.

Autor

Karolina Wysocka

W tym roku na gości czeka szereg nowości kulturalnych, w tym – ciekawe wernisaże oraz wystawy. 

W harmonogramie imprezy znalazły się też stałe punkty programu, bez których ciężko sobie wyobrazić festiwal. Panie znów będą mogły zanurzyć się w świat spektakularnych metamorfoz i z pomocą specjalistów odmienić swój wakacyjny wizerunek. Niezmiennie prowadzone będą także zajęcia, których oferta ma być w tym roku niezwykle bogata. W planach są m.in. bloki tematyczne z zakresu zdrowia, urody, sztuki czy kobiecego podejścia do biznesu i marketingu.

Nie zabraknie też gwiazd. W tym roku swój udział w Wakacyjnym Mieście Kobiet potwierdzili: Henryk Sawka, Olga Bończyk, Iwona Pavlović, Hanna Śleszyńska, Marzena Rogalska, Katarzyna Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski. Niektóre znane osoby będzie można oglądać podczas warsztatów czy „rozmów na kanapach”, czyli długich wywiadów, w trakcie których gwiazdy opowiedzą nie tylko o swoich sukcesach, karierze zawodowej, ale też życiu prywatnym, wzlotach, upadkach i własnym spojrzeniu na aktualne tematy. 

Odbędzie się również Teatralna Promenada, która rok temu została zorganizowana po raz pierwszy, a zainteresowanie nią przeszło wszelkie oczekiwania organizatorów.

Wszystkie te działania mają na celu zagwarantowanie paniom wyjątkowej przestrzeni i zapewnienie warunków do relaksu oraz rozwoju osobistego na wielu płaszczyznach. Udział w festiwalu pozostaje oczywiście bezpłatny.

 

Prestiż  
Czerwiec 2019