Błyskawiczny zabieg, który pokochały gwiazdy

Odmłodzenie, dotlenienie i rozjaśnienie skóry – to efekty zabiegu pielęgnacyjnego Geneo. Wystarczy 15-30 minut, by skóra stała się miękka oraz gładka w dotyku. Błyskawiczne działanie kuracji sprawia, że nawet tego samego dnia możemy wyglądać piękniej. Z zabiegu można skorzystać w szczecińskiej klinice L.A. Beauty. 

Autor

Karolina Wysocka

Geneo przypomina masaż twarzy, połączony z równoczesnym złuszczaniem naskórka. To bardzo przyjemny i odprężający zabieg. Pozwala w krótkim czasie m.in. przywrócić jędrność i elastyczność skóry, a także wyrównać jej koloryt. Skutecznie redukuje też drobne zmarszczki oraz przebarwienia. 

Błyskawiczna kuracja na różne problemy

Działanie tej technologii nie podrażnia naskórka i przynosi natychmiastowe rezultaty. Bez obaw można odwiedzić gabinet kosmetyczny nawet kilka godzin przed ważnym wydarzeniem. Nie bez powodu gwiazdy zaczęły go nazywać „zabiegiem bankietowym”. Jego błyskawiczne działanie sprawiło, że stał się jednym z bardziej popularnych sposobów na zdrowszy i promienny wygląd skóry.  Poza natychmiastowym działaniem, warto zdecydować się na długofalowy program pielęgnacyjny. Seria comiesięcznych zabiegów będzie np. skuteczna w przeciwdziałaniu procesom starzenia się skóry. W przypadku problemów z cerą, takich jak trądzik czy oparzenia słoneczne, zalecane bywają zabiegi raz w tygodniu. Prowadzone są pod okiem specjalistów, charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością i trwałą poprawą kondycji skóry.

Pielęgnacja w trzech etapach

Sekret pielęgnacyjny technologii Geneo tkwi w połączeniu działania specjalnej kapsułki (wykonanej z węglanu sodu i kwasu cytrynowego) z bogatym w składniki odżywcze preparatem w formie żelu. To rozpoczyna reakcję chemiczną zwaną „efektem Bohra”. Na skórze powstają mikropęcherzyki, zawierające dwutlenek węgla i rusza trzyetapowy proces pielęgnacji skóry: od naturalnego, głębokiego dotlenienia skóry, poprzez złuszczenie zrogowaciałej warstwy naskórka, która umożliwia na końcu lepsze wchłanianie składników rewitalizujących skórę.

Odmłodzenie czy odżywienie?

W trakcie zabiegów, preparaty w formie żelu są nakładane na twarz warstwowo. Dzięki nim więcej składników odżywczych przedostaje się do skóry podczas kuracji. Preparaty Geneo różnią się od siebie składem i są stosowane do dwóch rodzajów zabiegów – odmładzającego oraz powodującego rozjaśnienie i odżywienie skóry.

Pierwszy z nich, sprawia, że skóra staje się bardziej dotleniona i lepiej zregenerowana. Drobne zmarszczki przestają być widoczne oraz poprawia się gęstość i ujędrnienie skóry, dzięki czemu wyglądamy młodziej. Natomiast zabieg rozjaśniający redukuje pigmentację oraz uszkodzenia skóry, a także wyrównuje jej koloryt, zapewniając długotrwałe rezultaty. Który z nich wybrać? To zależy od efektów, jakie chcemy osiągnąć, a najlepiej doradzą nam specjaliści w gabinecie kosmetycznym.

Przed każdym zabiegiem eksperci kliniki L.A. Beauty zapraszają na bezpłatne konsultacje. 

 

Prestiż  
Sierpień 2019