Bez obaw

Od kilku miesięcy, duża część świata, w tym Polska, żyje w  ciągłej niepewności, związanej z trwającą pandemią. Nasze życie bardzo się przez ten czas zmieniło i póki co, nie zapowiada się, że będzie inaczej. To co się dzieje, i jest w związane z koronawirusem, wpływa na nas wszystkich, niezależnie od tego jak bardzo byśmy tego nie chcieli.

Pandemia uderza także w kobiety oczekujące dziecka, rodzące czy będące w połogu, ponieważ do ich – i tak niecodziennej sytuacji życiowej – dokłada dodatkową porcję lęku i niepewności. Niepewności związanej, m.in. z tym jak dbać o siebie w czasie ciąży, z tym jak będzie wyglądał poród, w jakich odbędzie się warunkach i co dalej? Pytań jest wiele i zadają je zarówno kobiety jak i mężczyźni.

„Bez obaw - ciąża i poród w czasach COVID-19” to spotkanie on-line z trójką ekspertów. Na wszelkie pytania związane z tym tematem odpowiadać będą: dr Dorota Gródecka, lekarz ze specjalizacją ginekologia i położnictwo (4 sierpnia, godz.18), adwokat Patryk Zasuwik (7 sierpnia, godz.15) i psycholog Monika Niedźwiecka ( 14 sierpnia, godz.11). Udział w spotkaniu jest bezpłatny i wymaga rejestracji. Rejestracja na spotkanie znajduje się na stronie https://app.evenea.pl/event/bezobaw/.

Organizatorem projektu „Bez obaw - ciąża i poród w czasach COVID-19” jest grupa Najlepszy Lekarz Najlepszy Menedżer oraz Fundacja Biznes Innowacje Networking. Projekt realizowany jest ze środków Pomorza Zachodniego w ramach "Program Społecznik na Ratunek".

 

 

Autor

Prestiż

Prestiż  
Lipiec 2020