Depilacja nie tylko na lato

Po wakacjach wielu z nas dochodzi do wniosku, że tradycyjna depilacja zabiera mnóstwo czasu. Perfekcyjnie gładka skóra jest pożądana, jednak wymaga od nas czasu na depilację ciągle odrastających włosów. Jesień to doskonały czas na skuteczne pożegnanie problemów z owłosieniem i to raz na zawsze.  

Autor

Prestiż

Na skuteczność laserowej depilacji wpływa m.in. kolor włosów (im ciemniejszy, tym lepiej), kolor skóry (im jaśniejsza, tym lepiej), grubość włosa, głębokość mieszka włosowego, faza wzrostu włosa oraz hormony. Jednak kardynalny wpływ na skuteczność laserowej depilacji ma jakość urządzenia, które zastosujemy. Każdy, kto chce poddać się zabiegowi depilacji laserowej powinien skonsultować się z lekarzem dermatologiem, który określi typ skóry, zwróci uwagę na znamiona i wrażliwe miejsca oraz dobierze indywidualnie dopasowaną kurację.

W Klinice Dr Stachura używamy sprzętów światowej klasy, które zapewniają najlepsze efekty i pełne bezpieczeństwo. Depilację laserową wykonujemy laserem medycznym amerykańskiego lidera na rynku – firmy CUTERA – Laser Excel HR, który zapewnia wysokie bezpieczeństwo, komfort oraz skuteczność działania. Laser ten posiada 2 długości fali światła, co pozwala na usuwanie wszystkich rodzajów włosów w różnych fototypach skóry –  redukuje zarówno ciemne jak i jasne, cienkie owłosienie, które bardzo często uważane jest za niemożliwe do usunięcia metodą laserową. Zastosowanie dwóch wiązek laserowych pozwala efektywniej usuwać włoski, co przekłada się na mniejszą liczbę zabiegów. Wydajny system chłodzenia Lasera Excel HR zapewnia wysoki komfort pacjentom i mało bolesną depilację. Urządzenie to należy do najszybszych laserów do depilacji. Aby uzyskać kompletny rezultat zabiegu, wykonuje się od 3 do 6 zabiegów z zachowaniem odstępu 4 do 6 tygodni. 

Depilację laserem Cutera Excel HR stosujemy praktycznie w dowolnym miejscu na skórze. Najczęściej pacjenci decydują się na zabieg depilacji na twarz (warga, broda, szyja, policzki), pachy, ramiona, klatkę piersiową, bikini oraz nogi.

Zaraz po zabiegu pacjenci mogą powrócić do codziennych obowiązków, niemniej jednak może wystąpić nieznaczne zaczerwienie skóry, które ustępuje po kilku godzinach. 

Z pewnością depilacja laserowa w ostatnich latach zrewolucjonizowała rynek zabiegów kosmetycznych i korzysta z niej coraz więcej pacjentów.  Jest to najskuteczniejsza metoda dająca trwały efekt gładkiej skóry.

Pamiętajmy jednak, aby decydować się na korzystanie z usług doświadczonych lekarzy, którzy dopasują odpowiednią kurację do indywidualnych potrzeb i uwarunkowań naszej skóry. Dlatego też w Klinice Dr Stachura zabieg depilacji laserowej Cutera Excel HR wykonywany jest przez doświadczony i wykwalifikowany personel. Tylko pełen profesjonalizm i wiedza gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo. Zapraszamy do naszego świata piękna. 

Prestiż  
Wrzesień 2020