Największe studio fotografii e-commerce w Polsce znajduje się pod Szczecinem

Bestseller Studios jest fotograficznym studiem e-commerce, które powstało z inicjatywy międzynarodowej firmy odzieżowej Bestseller, założonej w Danii. Posiada 22 studia fotograficzne mieszczące się na powierzchni 2000 m2, najnowocześniejszy sprzęt, oprogramowanie oraz 30-osobowy, utalentowany i doświadczony zespół, dzięki któremu jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, tym samym przyczyniając się do zwiększenia sprzedaży ich produktów w sklepach internetowych. 

Autor

Karina Tessar

Kompleksowo i szybko

– Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, bo wiemy jak duży wpływ na sprzedaż oraz ruch na stronie ma odpowiednie przedstawienie produktu, które nie tylko wpisuje się w obecne na rynku trendy, ale również uwzględnia i obrazuje DNA marki – tłumaczy Natalia Smereczyńska, ambasadorka marki. Wszechstronne portfolio studia obejmuje prawie wszystkie obszary fotografii komercyjnej: od zdjęć robionych na modelach przez wszelkiego rodzaju packshoty, edytoriale, kampanie, zdjęcia 360°, po zaawansowaną postprodukcję i szczegółową kontrolę jakości.

Jednym z  głównych celów studia jest tworzenie wysokiej jakości obrazów w jak najkrótszym czasie. Pomimo faktu, że standardowa umowa zakłada realizację w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania produktów, dzięki usystematyzowaniu większości wewnętrznych procesów oraz nowoczesnemu oprogramowaniu, średni czas dostarczenia zdjęć skrócił się do zaledwie 4 dni roboczych.

Współpraca na 100%

Bestseller Studios cechuje nie tylko doświadczenie, wiedza techniczna i kreatywność, ale też zgrany zespół oddany fotografii i światu mody. – Współpracujemy zarówno z większymi markami odzieżowymi firmy Bestseller, takimi jak Pieces, Y.A.S, Bianco, J.Lindeberg, Mamalicious czy Nameit, jak i tymi operującymi na mniejszą skalę. Od niedawna mamy możliwość nawiązania współpracy z markami zewnętrznymi – za nami już pierwsza sesja dla legendarnej, szczecińskiej marki Stoprocent, której efekty można zobaczyć na naszej stronie www.bestsellerstudios.com – zaprasza Natalia Smereczyńska.

 

Prestiż  
Październik 2020