Jesień nad morzem

Wybierając hotel nad morzem, warto wybrać taki, który oprócz pięknych okoliczności przyrody, oferuje również inne formy relaksu jak baseny i centrum SPA. W Bel Mare Resort położonym w Międzyzdrojach zrelaksujemy się niezależnie od pogody, a kosmetyczne oraz lecznicze zabiegi wzmocnią nasze zdrowie i urodę, przy okazji pozwolą zapomnieć o codziennych troskach. Jesień w takim miejscu zagwarantuje nam wypoczynek, który sprawi, że nabierzemy energii przed nadchodzącą zimą. A oto z jakich przyjemności możemy skorzystać w październiku w Bel Mare Resort. 

Autor

Prestiż

Na pewno warto skorzystać z ich specjalnego PAKIETU SPA, który obejmuje: minimum 2 noce w komfortowych i przestronnych apartamentach DBL, Suite, Suite Lux, Suite Premium, dostęp do placu zabaw i nowocześnie wyposażoną salę zabaw dla dzieci Kids Play. Ponadto obfite śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, bezpłatne korzystanie ze strefy basenowej i saun oraz szlafroki i kapcie. Dodatkowo w całym obiekcie dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

Podczas pobytu w obiekcie możemy skorzystać z pakietu zabiegów SPA, który obejmuje zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb naszej skóry. Są to nowoczesne zabiegi pielęgnacyjne twarzy, poprzedzone szczegółową analizę skóry, regenerujący masaż naturalnym masłem shea, a także specjalistyczny zabieg na dłonie, który wygładza i regeneruje skórę i wzmacnia paznokcie.

 

Prestiż  
Październik 2020