Relaks z widokiem na jezioro

Okra Resort&Spa to obiekt w Drawsku Pomorskim, który pierwszych gości przyjął tego lata. Oferuje komfortowe warunki i możliwość wypoczynku nie tylko na terenie obiektu, ale także w atrakcyjnej turystycznie okolicy – i co ważne jest bardzo blisko Szczecina. 

Autor

Karina Tessar

– Pierwsi goście już zapowiedzieli, że będą wracać, co bardzo mnie cieszy i stanowi dobrą zapowiedź na przyszłość – mówi Paweł Krucewicz, właściciel hotelu.

Drawskie SPA

Region drawski słynie z walorów turystycznych. To ulubiony kierunek kajakarzy, ale też miłośników innych form turystyki aktywnej, m.in. rowerowej i wodnej. Właścicielom zależy jednak, by goście mogli nabrać sił i zaznać wypoczynku także podczas gorszej aury, dlatego obiekt został wyposażony w elementy SPA, takie jak pokaźny basen, jacuzzi i saunę, które pozwolą wszystkim zadbać nie tylko o ciało, ale i zmysły. Wygodne leżaki i nastrojowe oświetlenie kompleksu pozwalają odpocząć i nabrać sił do dalszej eksploracji okolicy. Położenie na skarpie nad brzegiem jeziora Okra w pobliżu miejskiej plaży i otoczenie lasów zapewnia łatwość dostępu do różnorodnych usług turystycznych. Właściciele oferują nawet możliwość zorganizowania wycieczek po regionie.

Restauracja i hotel

Na gości nowocześnie, ale i przytulnie urządzonego obiektu czeka aż 60 miejsc noclegowych w 20 pokojach, 2 studiach i 6 dwupoziomowych apartamentach. Wszystkie wyposażone są w wysokim standardzie: na miejscu znajdziemy minibarek, klimatyzację, telewizor, dostęp do internetu, zestaw kosmetyków. Wiele z nich zapewnia widok na jezioro, podobnie jak restauracja, która obsługuje nie tylko gości hotelowych, ale także przejezdnych i mieszkańców regionu. Kusi różnorodną kuchnią, bazującą na świeżych produktach. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy pizzy, burgerów czy popularnych sałatek, jak i steków, ryb oraz owoców morza. Nie brakuje także deserów, a oferta baru jest naprawdę szeroka. Wszystko to sprawia, że miłośnicy przyrody i wypoczynku na łonie natury zyskali nowe miejsce, które zapewni im komfort i wygodę.

Prestiż  
Październik 2020