O zachodzie słońca

Autor

Aneta Dolega

Patrycja Ilcewicz, jedna z bohaterek wrześniowej okładki Prestiżu, na co dzień studiuje Architekturę Wnętrz i Przestrzeń Wirtualną na Akademii Sztuki. Jednak to fotografia, szczególnie fashion jest jej wielką pasją. Sesja „Luna Park” inspirowana latami 90. to jeden z jej ulubionych projektów.

 – Od dawna marzyła mi się sesja w takim amerykańskim klimacie. Z dniem rozstawienia wesołego miasteczka na Łasztowi miałam w już w głowie zarys sesji – mówi Patrycja. – Wesołe miasteczko szybko okazało się idealnie współgrać ze stylizacją, którą skomponowałyśmy wspólnymi siłami z modelką – Elizą Lupą. Pierwsza stylizacja to klasyczny dla lat 90. Jeans, a do tego piękny koronkowy top, który nadał stylizacji wyrazistego charakteru. Kolejną stylizację tworzy kwiecista sukienka, której elegancja została przełamana białymi sneakersami.

Do współpracy Patrycja zaprosiła, nie po raz pierwszy, wizażystkę Agnieszkę Materę (AgaArt wizaż). Sesja odbyła się o zachodzie słońca. – Najbardziej w sesjach zdjęciowych lubię zabawę światłem. Dzięki różnorodnym pozom, ciekawej perspektywie można uzyskać oryginalne efekty – mówi.  

Prestiż  
Październik 2020