Zabiegowy must have

Już wiesz, że regularne dbanie o stan skóry i jej odżywienie przynosi najbardziej pożądane efekty, ale nie wiesz, które zabiegi to kobiecy must have? Spieszymy z pomocą! 

Autor

Prestiż

W odróżnieniu od branży modowej, branża medycyny estetycznej ma dwa główne sezony: wiosenno-letni i jesienno-zimowy. Właśnie wkraczamy w ten drugi, w którym uruchamiamy pełnię laserowych możliwości: depilacje, usuwanie poszerzonych naczynek, usuwanie przebarwień, silne odmładzanie i głęboką przebudowę skóry. Właśnie te zabiegi w połączeniu z mezoterapią to absolutny must have każdej współczesnej kobiety, która pragnie spowolnić procesy starzenia poprzez stymulację naturalnych procesów organizmu.
Zaczynamy od określenia efektu – czy chcesz pozbyć się przebarwień po lecie, czy rozszerzonych naczyń, a może odmłodzić skórę? Może pragniesz uzyskać inny efekt? W naszej klinice to nie problem, ponieważ posiadamy kilkanaście najwyższej jakości różnych laserów i ponad dwadzieścia kolejnych urządzeń charakteryzujących się nowoczesną i najbardziej sprawdzoną technologią. Zabiegi z wykorzystaniem laserów określamy mianem laseroterapii i sezon na tę technologię rozpoczynamy właśnie teraz - wraz z początkiem jesieni.

To za sprawą laserów możesz skutecznie pozbyć się przebarwień posłonecznych, zmian barwnikowych, zredukować widoczność piegów czy brązowych plam na skórze. Do tego rodzaju zabiegów używamy nowoczesnych laserów pikosekundowych pochodzących od najbardziej prestiżowych producentów na świecie, amerykańskich firm Cutera oraz Cynosure (lasery Picosure i Enlighten III). Charakteryzują się one niezwykle skutecznym i bezpiecznym działaniem. Lasery pikosekundowe-frakcyjne używane są również do głębokiego odmłodzenia i intensywnej przebudowy skóry z wyjątkowo krótkim okresem gojenia.  Pacjent już następnego dnia po zabiegu może wrócić do codziennych zajęć nie wzbudzając sensacji swoją twarzą.

Każdej jesieni Pacjenci wybierają też zabiegi redukujące rumień naczyniowy, likwidujące rozszerzone naczynia krwionośne, naczyniaki i teleangiektazje. Zdecydowanie w tym temacie króluje na świecie kolejny produkt amerykańskiej firmy Cutera, laser Excel V Plus. Excel V Plus to najnowszej generacji laser, który pozwala na usunięcie zmian naczyniowych, nie uszkadzając termicznie otaczających tkanek. Ogromną popularnością cieszą się także peelingi laserowe i zabiegi wygładzające strukturę skóry, zmarszczki, blizny oraz zwężające rozszerzone pory.

Zabiegiem, który zawsze polecamy Pacjentom w ramach regularnej pielęgnacji skóry jest mezoterapia – dla osób pragnących pięknej, rozświetlonej i gładkiej cery. Regularne zabiegi mezoterapii to jeden z najlepszych sposobów na zachowanie młodej i zdrowej skóry. W zależności od użytego preparatu - może on stymulować lub silnie regenerować skórę. W związku z wieloletnim rozwojem i poszukiwaniem sposobu wykonania zabiegu iniekcyjnego bez bólu i ryzyka siniaków wprowadziliśmy zabieg wieloigłowej mezoterapii próżniowej z wykorzystaniem urządzenia Vital Injector 2. Zabieg wykonuje się przy pomocy pistoletu, zaawansowanej technologii, który dzięki specjalnej igle dostarcza wybrany preparat w precyzyjnych dawkach i równomiernie rozprowadza je po całej twarzy, szyi lub po wyznaczonych obszarach ciała. Mezoterapia Vital Injector 2 może być również wykonywana na ustach w celu ich rewitalizacji i nawilżenia, a także na skórze głowy w celu leczenia łysienia i wypadania włosów. Zabieg mezoterapii Vital Injector 2 w porównaniu z klasyczną mezoterapią igłową jest praktycznie bezbolesny, a co najważniejsze – zmniejsza powstawanie siniaków  a w konsekwencji na następny dzień można spokojnie pójść do pracy bez jakiegokolwiek dyskomfortu.

Niesłabnącym zainteresowaniem, niezależnie od sezonu, cieszą się zabiegi termo-odmładzające. Wykorzystanie ciepła w zabiegach medycyny estetycznej pozwala na kurczenie się włókien kolagenowych, co w efekcie prowadzi do zagęszczenia i poprawy napięcia skóry.
Nieoperacyjny lifting możemy w naszej Klinice wykonać za pomocą urządzenia Zaffiro (światło podczerwone), Ultraformer III (skoncentrowane Ultradźwięki HIFU) oraz Pelleve (fale radiowe). Nasi specjaliści zawsze dobiorą najbardziej odpowiedni zabieg dla każdego Pacjenta. Zwłaszcza przy tych zabiegach polecamy połączenie z mezoterapią – oba zabiegi zapewnią widoczną poprawę napięcia skóry, silne odżywienie oraz efekt odmłodzenia. Skóra nabiera naturalnego blasku, jest jędrna i elastyczna, a to wszystko za sprawą dobrze dobranego duetu zabiegowego.

Zdrowa, piękna i gładka skóra to efekt odpowiedniej pielęgnacji i profilaktyki. Obecnie medycyna estetyczna daje pełne pole możliwości, jeśli chodzi o zabiegi anti-ageing. Regularne dbanie o stan skóry twarzy przynosi pożądane efekty, a to dlatego, że jesteśmy żywym organizmem, który przechodzi przez różne cykle oraz na który mają wpływ różne czynniki zewnętrzne i przemijający czas. Możliwości są niezwykłe i w tych czasach uzyskanie urody ze swoich marzeń to już nie kwestia wyobraźni – zapraszamy w odpowiednie miejsce, żebyśmy wspólnie mogli przekuć je w rzeczywistość. 

Prestiż  
Październik 2020