Zdrowe potrzeby kobiet

W temacie kobiecego piękna, estetyki i komfortu życia powiedziano i zrobiono już wiele. Jednak medycyna, w tym estetyczna, cały czas się rozwija podążając za potrzebami współczesnych kobiet. 

Autor

Prestiż

Ten trend szczególnie widoczny jest w ginekologii estetycznej, która może skutecznie poprawić komfort życia wielu kobietom, niezależnie od ich wieku ale także zaradzić różnym uciążliwym schorzeniom i dolegliwościom. Klinika Dr Stachura idąc za tym jakże potrzebnym „trendem” pacjentek oferuje pełną gamę zabiegów dedykowanych właśnie ginekologii estetycznej. Wspomniane dolegliwości mogą być związane m.in. z przebytym porodem, z menopauzą, ze skłonnością do infekcji intymnych lub potrzebą poprawy satysfakcji z życia seksualnego. Na szczęście dzisiaj nie są to już tematy tabu i mamy na nie w ginekologii skuteczne rozwiązania, do tego wszystkie zabiegi są mało inwazyjne, niemal bezbolesne i nie wymagają rekonwalescencji. 

Ginekologia estetyczna w Klinice Dr Stachura prowadzona jest przez zespół specjalistów ginekologów: dr hab. n. med. Anetę Cymbaluk-Płoskę oraz dr n. med. Pawła Brelika. Specjaliści podkreślają, że najlepsze efekty osiąga się łącząc różne metody dlatego też w klinice dostępne jest całe spektrum z zakresu ginekologii estetycznej.

Dużym zainteresowaniem cieszy się rewitalizacja warg sromowych i przedsionka pochwy kwasem hialuronowym oraz osoczem bogatopłytkowym. Sporo pań ze względu na budowę warg sromowych bądź uprawiających takie sporty jak jazda na rowerze czy jazda konno, decyduje się na labioplastykę, czyli na zabieg korekty warg sromowych. Bezsprzeczną gwiazdą ginekologii estetycznej co do skuteczności oraz małoinwazyjności jest laser frakcyjny. Pozwala on na laserową rewitalizację i regenerację okolic intymnych poprawiającą m.in. komfort życia seksualnego. Zabieg pozwala zwiększyć elastyczność ścianek pochwy, obkurczyć ją oraz pobudzić nawilżenie.

Drugim bardzo efektywnym urządzeniem opartym na rewolucyjnej technologii jest HIFU Ultracare. Stosuje się go u kobiet, u których nastąpiło rozluźnienie mięśni pochwy. Idealnie sprawdza się również
u pacjentek przechodzących menopauzę. Dzięki technologii HIFU zabieg oddziałuje na tkankę mięśniową i przyczynia się do regeneracji i zwężenia przedsionka pochwy. Zabieg daje świetne rezultaty przy uciążliwościach związanych z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, a także pozwala zwiększyć satysfakcję z życia seksualnego. 

Dopełnieniem tych wszystkich zabiegów jest sama klinika. To bardzo ważne, w jakich warunkach przeprowadzane są tego rodzaju zabiegi. Kameralne wnętrza Kliniki Dr Stachura zapewniają dyskrecję, a atmosfera troski o bezpieczeństwo i wynikające z tego zadowolenie pacjentki to najlepsza rekomendacja.

Prestiż  
Październik 2020