Aloha Residence, czyli nowa filozofia mieszkania i życia

Prywatna winda do własnego mieszkania, centrum SPA do którego zjedziemy w szlafroku i kapciach, a także lista zakupów, którą zostawimy u concierga. Brzmi jak hollywoodzki kadr z filmu? Niedługo stanie się szczecińską rzeczywistością. To wszystko i wiele innych perełek można będzie znaleźć w Aloha Residence – miejscu niezwykłym i wyjątkowym, które powstaje w sercu Szczecina.

Autor

Prestiż

Aloha, to nie tylko typowe pozdrowienie na Hawajach. To także filozofia życia tamtejszych mieszkańców. Polega m.in. na życzliwości, uprzejmości, dążeniu do jedności i harmonii, okazywaniu sympatii i zadowolenia. To wszystko doskonale wpisuje się w filozofię Aloha Residence – nowego, luksusowego apartamentowca z usługami i standardem pięciogwiazdkowego hotelu, który zostanie wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne. 

Oaza w sercu miasta 

Położony tuż obok reprezentacyjnego biurowca Aloha – jednej z wizytówek nowej architektury Szczecina jest niepowtarzalną inwestycją Premium.  Budynek bezpieczny, komfortowy i znakomicie usytuowany – przy ulicy Janosika, tuż przy najatrakcyjniejszych i ulubionych, przez mieszkańców oraz turystów, częściach stolicy Pomorza Zachodniego – Jasnych Błoniach i Parku Kasprowicza. Miejscach pełnych zieleni, urokliwych uliczek zabudowanych gustownymi willami, podkreślającymi wyjątkowość i reprezentacyjność dzielnicy. Do tego z tarasów apartamentowca rozpościerać się będzie wspaniała panorama miasta.                                                                                                          

W „Aloha Residence” powstaną przede wszystkim najbardziej poszukiwane na rynku 2- i 3-pokojowe apartamenty z balkonami oraz kompaktowe kawalerki – idealne jako inwestycja na wynajem. Dopełnieniem oferty będą znajdujące się na najwyższych kondygnacjach dwupoziomowe apartamenty typu penthouse, okolone przestronnymi tarasami. Liczne przeszklenia zwiększą optycznie przestrzeń wszystkich apartamentów oraz w pełni je doświetlą. Wszystko wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Do Aloha Residence będzie prowadzić wysoki, ekskluzywny hall z całodobową portiernią oraz z serwisem concierge. Na parterze budynku zostanie usytuowana restauracja z usługą room service.  Do dyspozycji będą potrawy nie tylko kuchni polskiej i europejskiej, ale także z różnych stron świata, dania ekologiczne, bezglutenowe itp. Do przestronnych penthousów z panoramicznymi oknami będzie można się dostać prywatną, cichobieżną windą prowadzącą wprost do mieszkania oraz do dwukondygnacyjnego garażu podziemnego. 

Dla ciała i dla ducha 

Ekskluzywność inwestycji podkreśli także „Aloha Centrum Leczenia Holistycznego i Rozwoju Indywidualnego”, które powstanie na parterze budynku. Zgodnie z założeniami medycyny holistycznej leczyć należy zarówno ciało, jak i duszę pacjenta, zaś poprawa w jednym obszarze życia przynosi również poprawę w innych obszarach. Według medycyny holistycznej ciało, umysł, dusza i emocje stanowią jednorodną całość. Gdy jeden z tych obszarów zostanie zaniedbany, pozostałe z nich również zaczną niedomagać. Medycyna naturalna skupia się na przyczynach choroby, odmiennie od współczesnej medycyny akademickiej, która leczy przede wszystkim objawy. Te dwa kierunki nie muszą się jednak wykluczać. W Centrum Aloha będą się mieścić gabinety lekarskie i uzdrawiania, gabinety rehabilitacji i masażu, gabinet dietetyka i inne. Można będzie skorzystać z dobrodziejstw sauny mokrej, suchej, infrared oraz komory krioterapii. W salach organizowane będą zajęcia uważnej jogi, tańca intuicyjnego, medytacji, sesje oddechowe i wiele innych mających uzdrawiające właściwości Miejsce uświetnią koncerty na gongach i misach tybetańskich, przywracające naturalną harmonię organizmu. Cyklicznie odbywać się będą warsztaty, szkolenia, seminaria rozwojowe, a oprócz tego nauczanie  zdrowego gotowania i odżywiania. Z myślą o rodzicach korzystających z centrum Aloha, powstanie również miejsce, w którym dzieci będą mogły pozostać pod fachową opieką, pobawić się, odrobić lekcje i zjeść posiłek. Budynek wyposażony zostanie w pełny monitoring zapewniający bezpieczeństwo mieszkańców. Pod apartamentowcem przygotowany zostanie dwupoziomowy garaż podziemny wyposażony w złącza pod stacje ładowania samochodów elektrycznych do każdego miejsca postojowego. W garażu znajdą się również indywidualne boksy garażowe.

Aloha Residence został zaprojektowany i przemyślany w taki sposób, aby zapewnić mieszkańcom maksimum luksusu, komfortu i bezpieczeństwa. To prawdziwa rewolucja w myśleniu o miejscu do życia i unikatowa inwestycja na polskim rynku. 

 

Prestiż  
Marzec 2021