Dobrze sprzedane

Znana ze świetnych makijaży i charakteryzacji Agata Maxellon. wraca z nowym projektem. Niejednokrotnie mieliśmy okazję z nią współpracować, a jeden z jej projektów – album wizażowy „Dosięgnąć gwiazd” był bohaterem jednej z naszych okładek. Ostatnio jednak, coraz częściej przyjmuje rolę producentki sesji fotograficznych, ale także filmów wizerunkowych, reklamowych i wideoklipów. 

Autor

Aneta Dolega

Niedawno zabrała się za produkcję pierwszego muzycznego teledysku, gromadząc na planie grupę kreatywnych i utalentowanych ludzi. Teledysk, przy którym pracowali powstał do trapowego utworu „Sprzedane” młodego artysty o pseudonimie Migi, który w prześmiewczym stylu opowiada o internetowym świecie influenserek. – Udało mi sie zebrać naprawdę świetną ekipę – mówi producentka: – To bardzo kreatywni ludzie, część związana ze Szczecinem, w którym zresztą powstał cały projekt. Kostiumy to dzieło Dominki Kujawy, z którą uwielbiam pracować. Podrzuciłam jej pomysł a ona po prostu wiedziała co ma robić. Makijaże to zasługa Hanny Lazar a autorem teledysku jest Marek Lisowski.

Zdjęcia były kręcone w Antykwariacie Marka Wyłupka i we wnętrzach luksusowych apartamentów Mariacka. Premiera wideoklipu w marcu.

 

 

Prestiż  
Marzec 2021