Era zwiewności

Lekka, ulotna, wręcz bajkowa, a jednocześnie bardzo kobieca. Sesja fashion „Light Thoughts” jest swego rodzaju antidotum na ciężki, dla nas wszystkich, poprzedni rok.

Autor

Aneta Dolega

Tatiana Malinnikowa, ukrywająca się pod pseudonimem Żółty Kot, autorka tych zjawiskowych fotografii tłumaczy to tak: – W swojej pracy znajduję sporo inspiracji w astrologii. Dlatego i przy tej sesji dałam temu zainteresowaniu ujście – mówi. – W 2020 roku świat wszedł w erę Wodnika. To era powietrza. Zatem w trakcie szukania pomysłu na sesję pokierowało nas w stronę czegoś lżejszego i zwiewnego. 

Na planie Tatiana pracowała ze świetną ekipą: makijażystką Klaudią Sadoch i stylistką Katarzyną Spietelun. Modelka Natalia Nell Marczewska na zdjęciach zaprezentowała kreacje od utalentowanych polskich projektantek. Są to projekty Aleksandry Szcząchor, Klaudii Klimas i Emiliji Macherzyńskiej.  – Fotografią zajmuję się stosunkowo niedawno. Bardziej świadoma przygoda z nią zaczęła się jakieś 4 lata temu, kiedy mieszkałam w Rotterdamie – mówi autorka sesji. – Na ten moment czuje się absolutnym „świeżakiem” w temacie i ten stan daje mi ciągły niedosyt i chęć rozwoju w tej dziedzinie. Właśnie to jest moją główną motywacją. 

 

Prestiż  
Marzec 2021