Marzec miesiącem kobiet w Clochee

Ekologia to dla wielu osób sposób na zdrowe, szczęśliwe życie w zgodzie z naturą i własnym sumieniem. Jej zasady doskonale wpisują się w filozofię marki Clochee, która z okazji Dnia Kobiet zorganizowała premierę nowej linii kosmetyków naturalnych Clochee Premium. Twarzami linii zostały Magdalena Podgórska i Joanna Traczyk, panie, które bardzo dbają o swój wizerunek i których ideały są spójne z wartościami marki Clochee.

Autor

Karina Tessar

Moc z natury

Produkty Clochee Premium to efektywne połączenie natury i technologii. Specjalnie dobrane oleje, wody kwiatowe, składniki organiczne oraz najwyższej jakości ekstrakty to kluczowe substancje aktywne, które gwarantują wysoką efektywność i odpowiednią pielęgnację.
Ich naturalne pochodzenie sprawia, że są bardziej skuteczne od kosmetyków konwencjonalnych, wywierając zbawienny wpływ na naszą cerę. Pozyskuje się je często z trudno dostępnych miejsc, takich jak zbocza gór czy lasy równikowe. Nie ma więc przesady w stwierdzeniu, że w słoiczkach czy flakonach zaklęta jest wielka moc natury. Marka Clochee nie idzie na kompromis – ceniąc wysoką świadomość ekologiczną swoich odbiorców oraz ich chęć etycznego korzystania z dóbr natury, polski producent kosmetyków postawił nie tylko na autorskie receptury i bogactwo substancji aktywnych, ale także na minimalizację efektów ubocznych. Brak barwników, dodatek wyłącznie tych konserwantów, które są dopuszczone do stosowania w ekokosmetykach, bezalergenna kompozycja zapachowa, a do tego opakowanie typu refill, czyli wymienny wkład do słoiczka zrobiony z plastiku po recyklingu, to korzyści, które doceni każdy, komu bliskie są przyroda, piękno i bezpieczeństwo. Linia Clochee Premium oferuje krem młodości na dzień, odbudowujący krem na noc, eliksir liftingujący i koncentrat wyrównujący koloryt.

Dojrzała twarz piękna

Marka Clochee starannie dobiera osoby, z którymi podejmuje współpracę. Wybór Magdaleny Podgórskiej i Joanny Traczyk nie był przypadkowy. 

Pierwsza z pań, na co dzień makijażystka, zafascynowana aktorstwem modelka reklamowa, decyduje się na firmowanie swoją osobą tylko marek, których filozofia jest zgodna z jej światopoglądem. Współpracę z Clochee podjęła z przyjemnością. – Ich kosmetyki są stałym elementem mojej rutyny pielęgnacyjnej – mówi Magda, która zwraca też uwagę na to, że nie są one testowane na zwierzętach. 

Nie inaczej jest z Joanną Traczyk, którą można z powodzeniem nazwać kobietą-wulkanem. Zawodowo zajmuje się HR’em, uwielbia bowiem pracować z ludźmi i dla ludzi. Zrealizowana jako mama, po 40-stce postawiła na własny rozwój, natomiast po 50-tce „wrzuciła trzeci bieg”. Młodość ducha i umysłu zachowuje przebywając wśród młodszych osób i ucząc się tańca. Uwielbia różnorodność, dlatego udział w reklamie jest dla niej wielką przygodą.

Współpraca z obiema paniami o tak wyrazistych osobowościach sprawiła, że linia Clochee Premium stała się jeszcze bardziej wyjątkowa..

 

 

Prestiż  
Marzec 2021