Lato kobiet

Latem powraca do nas dużo dobrych rzeczy. Słońce, ciepło, urlopy i Wakacyjne Miasto Kobiet. Impreza swoje podwoje otworzyła dla pań już po raz czwarty, tradycyjnie nad pięknym Bałtykiem, w uroczym Świnoujściu. 

Autor

Aneta Dolega

Tegoroczna edycja, tradycyjnie była zarezerwowana dla płci pięknej, choć panowie mogli skorzystać z wydarzeń kulturalnych, a także kilku z nich pojawiło się w charakterze gości. 

Program Wakacyjnego Miasta Kobiet podzielony był na trzy sfery: Lifestyle, Aktywność oraz Kultura i Sztuka. Panie mogły skorzystać z kilku projektów.  „KEUNE Letnie Przemiany” był poświęcony urodzie. Zainteresowane osoby poddały się metamorfozie z pomocą stylistów i wizażystów a także fotografów, którzy to wszystko uwiecznili.

W ramach Sfery Aktywności, panie mogły wziąć udział w zajęciach „Zumby na śniadanie”, prowadzonych przez Sylwię Krawczyńską ze Studio Fitness Joy, a także dać się porwać  do tańca  Iwonie Pavlović, która poprowadziła  warsztaty taneczne pn. „Roztańczona promenada”. 

Trzecia ze sfer Wakacyjnego Miasta Kobiet – Kultura i Sztuka zgromadziła wiele gwiazd. Na festiwalowej kanapie zasiedli m.in. Michał Koterski, Tomasz Ciachorowski, a także Olga Bończyk, Katarzyna Pakosińska i Katarzyna Żak. Ponadto odbyły się kreatywne warsztaty „Kultura do kuchni”, gdzie gotować uczyli Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki.

Przez cały czas trwania Wakacyjnego Miasta Kobiet można było oglądać spektakle w ramach formatu „Teatralna Promenada by Szczecińska Energetyka Cieplna”, w tym „Miłosną pułapkę” z Adrianną Biedrzyńską i Arturem Dziurmanen oraz posłuchać dobrych koncertów w ramach „Summer Music Cafe”.  Kolejne takie Wakacje już za rok.

 

Prestiż  
Lipiec 2021