Katarzyna Koroch:
Organizatorzy Pekao Szczecin Open stanęli na wysokości zadania

O tegorocznej edycji turnieju Pekao Szczecin Open rozmawiamy z przedstawicielką sponsora tytularnego Katarzyną Koroch, dyrektor Regionu Zachodniego Banku Pekao S.A. w Szczecinie.

Autor

Dariusz Staniewski

Oglądała Pani mecz finałowy turnieju. Była Pani zawiedziona porażką Polaka? Jego udział w finale był jednak sporym wydarzeniem.

Tak! Udział Kamila Majchrzaka w finale bardzo uatrakcyjnił turniej, czego dowodem były wypełnione po brzegi trybuny. Niektórzy oglądali mecz na stojąco. Każdy chciał zobaczyć, jak Polak wygrywa. Kibicowaliśmy z całego serca. I właściwie do końca wierzyłam, że Kamil pokona Zdenka Kolara. Poziom był bardzo wyrównany i w mojej ocenie nie było widać różnic w poziomie gry zawodników. Dopiero decydujący gem pokazał siłę Czecha. Nie, nie jestem zawiedziona. Dziękuję Kamilowi za sportowe emocje i walkę do końca.

Obserwuje Pani turniej od lat. Ta edycja była jednak było nieco inna, niż te poprzednie. Jak Pani ją ocenia? Czy spełnił oczekiwania Pani oraz Pani firmy?

Dla nas ocena tego wydarzenia zawsze odbywa się w dwóch wymiarach. Sportowo–organizacyjnym i ta ocena jest bardzo wysoka. Organizatorzy turnieju, pomimo pandemicznych ograniczeń stanęli na wysokości zadania. Druga to biznesowa. Mam tu na myśli formalne i mniej formalne spotkania z klientami. To dla nas ważna część wydarzenia, ponieważ przy okazji turnieju mamy możliwość pogłębiania relacji oraz rozmów o biznesie w nieco odmiennych okolicznościach.

Jakie było zainteresowanie turniejem ze strony klientów Pani firmy? Większe, mniejsze, czy na tym samym poziomie? Otrzymywała Pani jakieś sygnały w tej sprawie?

Turniej zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem naszych klientów i tak było również w tym roku. Było to szczególnie widoczne, gdy informowaliśmy ich o tym, że wydarzenie się w ogóle odbędzie. Był to dla nich znak powrotu do normalności, a więc możliwości odbywania spotkań i udziału w dużych wydarzeniach. Informacje, które do mnie docierają bezpośrednio od klientów są bardzo pozytywne.

Pewnie w natłoku pracy nie mogła Pani uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach turniejowych i okołoturniejowych. Ale jak ocenia Pani te w których udało się Pani wziąć udział?

W tym roku szczególną uwagę poświęciliśmy najmłodszym. Na naszym bankowym stoisku przygotowaliśmy dla nich moc atrakcji, a także rozmawialiśmy z nimi o rachunku oszczędnościowym” Mój Skarb”, który umożliwia im zakładanie Skarbonek i korzystanie z PeoPay Kids. To świat finansów stworzony z myślą o dzieciach w wieku 6-13 lat i ich edukacji finansowej. Z jego pomocą rodzic może nauczyć swoją pociechę oszczędzania na wymarzone cele i korzystania z nowoczesnych metod płatności. Stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a to dla nas dobry prognostyk. Licznie odwiedzana była też strefa foodcorn, a także wieczorne koncerty. Tradycyjnie działo się naprawdę sporo.

Prestiż  
Październik 2021