Zamieszkaj, gdzie zechcesz

Ciężko wskazać, która z inwestycji Mariny Developer jest najlepsza. Zawsze mamy bowiem do czynienia z doskonałą lokalizacją, najwyższym standardem wykonania oraz funkcjonalnym układem mieszkań w budynkach. Aby pomóc niezdecydowanym, porównujemy przestronne mieszkania w Apartamentach 101 na Warszewie i CLUBHOUSE w Dąbiu.

Autor

Karina Tessar

Oba mieszkania znajdują się na drugim piętrze i są 4-pokojowe. Przestrzeń do zagospodarowania jest naprawdę spora: 114 m2 w Apartamentach 101 i 133 m2 w CLUBHOUSE. Lokal wychodzący na Jezioro Dąbie wyróżnia się wielkim, ponad 25-metrowym tarasem połączonym z największą sypialnią i pokojem dziennym. Balkon ten stanowi naturalne powiększenie mieszkania, zwłaszcza że wyposażony jest w system podwójnej, przesuwnej fasady, która pozwala osłonić się przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W pobliżu każdej sypialni znajduje się łazienka, a kolejnym praktycznym rozwiązaniem jest pomieszczenie gospodarcze, dzięki któremu wszystko będzie miało swoje miejsce. Apartament na Warszewie ma 2 balkony o powierzchni ok. 4 i ok. 6 m2. Oba, wychodząc na 2 różne strony świata, pozwalają cieszyć się dziennym światłem w salonie o każdej porze dnia. Każdy pokój połączony jest z łazienką lub WC, a dodatkowym atutem mieszkania jest osobno wydzielona pralnia. Układ mieszkania jest naprawdę funkcjonalny. Gotowe są centralne ogrzewanie podłogowe, cyrkulacja ciepłej wody i instalacja inteligentnego zarządzania mieszkaniem od firmy Fibaro. Pozostaje urządzić się po swojemu, aby już niebawem poczuć się jak
u siebie w domu.

Swój kształt inwestycje zawdzięczają projektom renomowanych biur architektonicznych: Apartamenty 101 powstały według koncepcji firmy Dedeco, a za CLUBHOUSE odpowiadają Architekci Orłowski i Szymański. – Poświęciliśmy dużo czasu na dobór materiałów budowlanych i wykończeniowych. Ich wysoka jakość współgra z nowoczesnym wyglądem, co znajduje uznanie w opiniach klientów. Zdarza się nam słyszeć, że nasze inwestycje prezentują najwyższy standard w Szczecinie, jaki widzieli – mówi Krystian Surmacz. Poza najwyższą jakością wykonania inwestycje łączy także wiele innych zalet: duże tarasy, szerokie miejsca postojowe przystosowane do ładowania pojazdów elektrycznych, a także unikalna lokalizacja. Ta ostatnia to specjalność Mariny Developer. Miłośnicy przyrody i dobrej dostępności komunikacyjnej będą zadowoleni w obu przypadkach.

CLUBHOUSE położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie mariny, tuż nad Jeziorem Dąbie, którego zielone otoczenie i zagospodarowanie rekreacyjne pozwalają każdą wolną chwilę poświęcić sportom wodnym, w szczególności żeglarstwu, a także jeździe na rowerze czy spacerom. Niedawno otwarte wyremontowane kąpielisko w Dąbiu od razu zdobyło serca mieszkańców miasta. Jest to jednak miejsce nie tylko przyjazne wypoczynkowi, ale i z ciekawą historią. Tu bowiem wodowały hydroplany i zabierały gości na wycieczki. Równie interesujący jest widok rozpościerający się z okien po przeciwnej stronie CLUBHOUSE. Widoczna za dąbskim lotniskiem sportowym Puszcza Bukowa zaprasza do wędrówek na łonie przyrody.

Jeszcze bliżej do lasu mają mieszkańcy Apartamentów 101, którzy Puszczę Wkrzańską i Park Warszewo-Podbórz mają w zasięgu spaceru prosto z domu. Czas na świeżym powietrzu można także przyjemnie spędzać na atrakcyjnie zaaranżowanych terenach zielonych osiedla. Zabudowa jest kameralna, a cały teren monitorowany, co zwiększa poziom bezpieczeństwa mieszkańców. Dodatkowo mieszkania na parterze są chronione przez system alarmowy i automatycznie sterowane rolety zewnętrzne. Tak budynki, jak i ogródki zostały wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. W standardzie lokali znajduje się klimatyzacja, a zagospodarowanie ogródków ogranicza do minimum zaangażowanie mieszkańców. Na przyszłych właścicieli czekają tarasy, trawa z rolki, nasadzenia, system automatycznego podlewania i kosiarka automatyczna – wszystko gotowe, aby zamieszkać i cieszyć się tym co ważne.

Wybierając miejsce do życia między CLUBHOUSE a Apartamentami 101 można się tylko cieszyć, że w obu przypadkach wybór będzie dobry.

Prestiż  
Październik 2021