Apartamenty 101

Nowoczesna, a jednocześnie kameralna architektura atrakcyjnie wkomponowana w zieleń Parku Warszewo-Podbórz to propozycja dla wszystkich, którzy cenią komfort, wysoki standard i dobrą lokalizację. Apartamenty 101 to odpowiedź na potrzeby tych, którzy chcą kupić mieszkanie, odebrać klucze i po prostu wygodnie zamieszkać. 

Autor

Karina Tessar

Wybór lokalizacji nie był przypadkowy. Marina Developer zawsze zwraca uwagę na naturę w bezpośrednim sąsiedztwie swoich inwestycji, ale także możliwość łatwej komunikacji z centrum miasta. Poza parkiem, Apartamenty 101 sąsiadują także z Puszczą Wkrzańską. Zaaranżowano też tereny zielone samego osiedla, aby dać mieszkańcom jak najlepsze warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu. 

Balkon, taras, ogródek

Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne balkony wyłożone deską kompozytową, natomiast te na parterze mają tak urządzone ogródki, aby do minimum ograniczyć konieczność angażowania właścicieli w ich pielęgnację. System automatycznego podlewania i automatyczna kosiarka to tylko część udogodnień. Gotowe są też nasadzenia i położona jest trawa z rolki. Bezpośrednie wyjście z salonu czy sypialni do ogrodu pozwoli cieszyć się nim w każdej wolnej chwili.

Dla zmotoryzowanych

Jednym z priorytetów dewelopera jest wdrażanie rozwiązań proekologicznych, do których należą stacje ładowania pojazdów elektrycznych przy miejscach postojowych w hali garażowej. Komfort użytkowania podnosi podgrzewany podjazd, który zapobiegnie poślizgowi kół przy wjeżdżaniu lub wyjeżdżaniu.

Bezpieczeństwo

Całe osiedle jest monitorowane, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, a dodatkowo mieszkania na parterze są chronione przez system alarmowy i automatycznie sterowane rolety zewnętrzne sterowane smartfonem. Wszystkie mieszkania zostały wyposażone w system inteligentnego zarządzania przygotowany przez firmę Fibaro.

Jakość premium

Za projekt apartamentów odpowiada firma Dedeco. Deweloper poświęcił dużo czasu na dobór materiałów budowlanych i wykończeniowych, aby zapewnić swoim klientom nie tylko najwyższą jakość, ale także nowoczesny wygląd. Duże, przesuwne i  bezprogowe okna zapewniają lokalom dostęp do światła słonecznego. W standardzie Apartamentów 101 znalazły się klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe i pompa cyrkulacyjna, zapewniająca szybki dostęp do ciepłej wody.  

Zamieszkaj po swojemu

Aby poczuć się jak u siebie w domu, można urządzić się samodzielnie lub skorzystać z pomocy dewelopera. Do wyboru jest odbiór kluczy i wprowadzenie się do już urządzonego mieszkania lub współpraca z projektantem, która zaowocuje wyborem materiałów, sprzętu i umeblowania od renomowanych producentów oraz zlecenie deweloperowi koordynacji prac remontowych. – Obie opcje oszczędzają czas, nerwy, a nierzadko i pieniądze naszych klientów – mówi Krystian Surmacz. – Jako deweloper współpracujemy z prężnie działającymi fachowcami i mamy krótsze terminy dostaw materiałów, a dodatkowo efekt końcowy zostaje objęty gwarancją – dodaje. 

Mieszkanie dla CiebieDeweloper stawia na funkcjonalność, dzięki której w Apartamentach 101 będzie się wyjątkowo dobrze mieszkać. Na zainteresowanych czeka m.in. położony na 2. piętrze apartament nr 21. Na ponad 80 m2 znajdziemy 3 pokoje, w tym przestronny salon z aneksem kuchennym i 2 sypialnie, a także niemal 8-metrowy balkon. Mieszkanie wyróżnia się podniesioną wysokością – 3,5 m w porównaniu do innych mieszkań, w których wysokość wynosi 2,6 m, co da poczucie znacznie większej przestrzeni. Do tego osobna łazienka oraz WC. Mieszkanie to nie ma jeszcze nabywcy i jest przygotowywane w standardzie pod klucz. Już niebawem może być Twoje.

Prestiż  
Listopad 2021