Apollo Resort Świnoujście 

Nowa ikona polskiego Wybrzeża

Apollo Resort to luksusowy obiekt położony w jednym z najatrakcyjniejszych  miejsc na polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego – w nowej części Dzielnicy Nadmorskiej w Świnoujściu przy ulicy Uzdrowiskowej. 

Autor

Prestiż

Niewątpliwym atutem obiektu jest położenie. Znajduje się on w pierwszej linii zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie wydm i morza. Z wyższych kondygnacji budynku rozpościera się niezwykła panorama Bałtyku. W pobliżu inwestycji znajdują się niewątpliwe atrakcje Świnoujścia: promenada, Park Zdrojowy, Fort Anioła i Fort Zachodni, port jachtowy oraz sławny Wiatrak (Stawa Młyny) u ujścia Świny. Dla preferujących aktywny wypoczynek zapewniono łatwy dostęp m.in. do kortów tenisowych oraz ścieżek rowerowych prowadzących przez całe Świnoujście aż do kurortów po niemieckiej stronie wyspy Uznam.

Apollo Resort charakteryzuje się niezwykłą i atrakcyjną architekturą. Dominują trzy podstawowe kolory: biały, szary oraz jasne drewno. Obiekt przyciąga wzrok przyjemnymi barwami elewacji oraz dużymi przeszkleniami, w których odbija się otoczenie. Wszystko to powoduje, że budynek świetnie się komponuje z krajobrazem wybrzeża. 

Kompleks w standardzie 5-gwiazdkowym zapewnia doskonałą całoroczną ofertę kawiarniano-restauracyjną oraz wypoczynkową ze SPA i basenami. Wyjątkowym atutem inwestycji będzie otwarty basen na dachu hotelu, Sky Bar oraz eleganckie tarasy. W Apollo Resort przewidziano szeroką gamę zabiegów fizjoterapeutycznych, usług okołomedycznych oraz strefę fitness. Dla najmłodszych zaprojektowano klub malucha „Kids Play”.

Apollo Resort to kompleks trzech budynków apartamentowo-hotelowych. Składa się z budynku hotelowego Dune i dwóch budynków apartamentowych: Sand i Wave.

Pierwszy etap projektu – apartamentowiec Wave, zawiera funkcje samodzielnych lokali do rekreacji i do wynajęcia. W budynku przewidziano 194 apartamenty, 2-poziomowy garaż podziemny, portiernię, pralnię, 24 komórki lokatorskie oraz rowerownię. Obiekt zapewnia szeroki wachlarz apartamentów o powierzchniach od 26  do 171 m2. Lokale są zaprojektowane z myślą o jak najwyższej funkcjonalności.  Powstaną najbardziej oczekiwane 1 i 2 pokojowe lokale oraz komfortowe dwupoziomowe mieszkania zlokalizowane na czwartym piętrze budynku. Na najwyższej kondygnacji, tzw. dominancie, zaprojektowano przeszklone apartamenty dla najbardziej wymagających klientów.

Apollo Resort to niewątpliwie luksus własnego całorocznego apartamentu nad samym brzegiem morza, a także doskonała inwestycja w popularnym nadmorskim kurorcie.

Manager projektu – Agnieszka Wiśniewska

tel. +48 888 678 679
agnieszka.wisniewska@assethome.pl

Prestiż  
Listopad 2021