Silvana Heritage  

Najwyższy apartamentowiec w Dziwnowie

Silvana Heritage to historyczny obiekt znajdujący się w centrum Dziwnowa przy ulicy Adama Mickiewicza. Został wybudowany ponad 130 lat temu. Wielokrotnie rozbudowywany, pełnił funkcje obiektu uzdrowiskowego. W latach 90. XX wieku w jego wnętrzach funkcjonowały m.in. dwie znane dyskoteki na zachodniopomorskim wybrzeżu Bałtyku. Teraz  odzyska swój dawny  blask. 

Autor

Prestiż

 Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace mające na celu renowację dawnej Silvany. Powstanie w nim m.in. nowo zaprojektowana część hotelowa. Powstaną w niej 124 luksusowe apartamenty. Inwestorem jest znany polski architekt Piotr Płaskowicki, który projektował najpiękniejsze resorty w Polsce m.in. Baltic Park Molo w Świnoujściu. Silvana Heritage to luksus połączony z historyczną zabudową obiektu. Za komercjalizację inwestycji odpowiada firma assethome.pl ze Szczecina.

Poddany renowacji i zmodernizowany budynek dawnej Silvany i zaoferuje przyszłym gościom najwyższą jakość wypoczynku, niespotykaną do tej pory w rejonie. Znajdzie się w nim bardzo mocno rozwinięta strefa SPA &Wellnes. Do dyspozycji gości będą gabinety masażu, basen, jacuzzi, strefa saun. Na parterze obiektu zostanie zlokalizowana sala konferencyjna oraz siłownia wyposażona w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń. Powstanie także prestiżowa restauracja oferująca wykwintne dania, profesjonalną i przyjazną obsługą oraz wyjątkową nadmorską atmosferę. O poranku będzie można napić się aromatycznej kawy w urokliwej kawiarni „Weranda”. 

Dopełnieniem całego projektu są ekskluzywne apartamenty zachowujące tradycję, a także historię miejsca, o co z wyczuciem zadbał Piotr Płaskowicki z pracowni Płaskowicki & Partnerzy Architekci. Idealnie dopracowany projekt oraz wysoki standard wykończenia zapewnią luksus 5-gwiazdkowego hotelu. Apartamentowiec jest położony w doskonałym miejscu – w centrum Dziwnowa. Pozwoli to podziwiać wspaniałe widoki morza oraz Zatoki Wrzosowskiej. Dla wygody klientów został zaprojektowany garaż podziemny. Pomiędzy budynkami znajdzie się łącznik układający się w przeszklone pawilony, który umożliwi wizualizację zabytkowych obiektów. 

Silvana Heritage będzie jednym z najwyższych budynków z okolicy. Dzięki temu stanie się jedną z najbardziej zauważalnych i rozpoznawalnych inwestycji na terenie Dziwnowa. Bez wątpienia będzie wizytówką miasta przyciągającą licznych turystów.

Aktualnie rozpoczyna się sprzedaż apartamentów w tej niepowtarzalnej inwestycji. To wspaniała, a zarazem unikatowa propozycja dla klientów pragnących zainwestować w apartamenty wykończone „pod klucz”, które będą mogli wynajmować przez cały rok.

Manager Projektu – Oliwia Piasecka Doradca ds. Nieruchomości

tel. +48 517 945 345
oliwia.piasecka@assethome.pl

 

Prestiż  
Listopad 2021