Gumowa nawierzchnia sposobem na rozwój

Czy gumowe płyty mogą pomóc w rozwoju biznesu, turystyki, placówek oświatowych? Jak najbardziej! Już wiele lat temu odkryła to firma MTJ Group – polski producent bezpiecznych nawierzchni. 

Autor

Prestiż

Skomplikowanymi procesami produkcji bezpiecznych nawierzchni zajmują się specjaliści w fabryce w małej miejscowości Barnisław niedaleko Szczecina. Konsumenci mogą liczyć na ich doradztwo, a później… obserwować pozytywne skutki zastosowania u siebie bezpiecznej nawierzchni wykonanej z granulatu gumowego. Nawierzchnie gumowe mają mnóstwo właściwości zapewniających bezpieczeństwo ćwiczeń i zabaw. Dlatego najczęściej wykorzystuje się je w siłowniach i na placach zabaw. Są antypoślizgowe, tłumią dźwięki, amortyzują upadki (nawet z dużych wysokości), chronią stawy przed urazami. Chętnych do zastosowania ich na zewnątrz zaciekawi na pewno fakt, że są one odporne na mróz i na promieniowanie UV oraz szybko odprowadzają wodę do gruntu, dzięki specjalnie zaprojektowanej budowie płyty. 

Nasi klienci wracają do nas z informacją, że po wymianie nawierzchni w ich salach fitness czy siłowniach, zauważyli zwiększony ruch. Widzimy, że atrakcyjność, jaką nadaje kolorowa nawierzchnia placom zabaw w szkołach, parkach czy miejskich strefach aktywności wpływa pozytywnie na wizerunek placówek oświatowych i instytucji miejskich. Kiedy dbasz o swojego klienta, zapewniając mu lepsze warunki korzystania z Twoich usług, możesz liczyć na jego zadowolenie. A w biznesie przekłada się to bezpośrednio na sprzedaż – mówią właściciele firmy.

Bezpieczne nawierzchnie można stosować: na placach zabaw – na zewnątrz i w pomieszczeniu, w salach do ćwiczeń czy rehabilitacji, w siłowniach, w strefach aktywności na świeżym powietrzu, na tarasach i balkonach, a także w ogrodach. Produkty firmy MTJ Group można znaleźć pod marką Nawierzchnie24. Firma oferuje doradztwo i montaż oraz prowadzi sklep internetowy. Ułożenie nawierzchni nie należy do najtrudniejszych. Więcej informacji na stronie https://nawierzchnie24.pl.

Prestiż  
Grudzień 2021