Klub niejednej rozrywki

Nie da się ukryć, że MABO B ZONE CLUB jest prawdziwą oazą na rozrywkowej pustyni Mierzyna i okolicy. To miejsce doskonale łączy w sobie kilka funkcji – biznesową, sportową, rozrywkową, relaksacyjną i rekreacyjną.

Autor

Dariusz Staniewski

Klub jest inwestycją rodzinnej firmy MABO, która na zachodniopomorskim rynku funkcjonuje już od 55 lat. Stworzyli ją Marianna i Adolf Bogaccy, którzy do dnia dzisiejszego czynnie uczestniczą w jej życiu. Pomysł na stworzenie miejsca łączącego biznes, sport i rekreację zrodził się podczas jednego z rodzinnych spotkań. 

Mieliśmy świadomość, że nie ma w Mierzynie, a nawet w Szczecinie miejsca, gdzie można byłoby aktywnie wypoczywać, uprawiać sport, a później w kameralnej atmosferze, przy dobrym drinku, zrelaksować się w gronie znajomych. Jesteśmy emocjonalnie bardzo związani z Mierzynem. Nasza firma prowadzi na tym terenie swoją działalność od 1992 roku. Większość naszych inwestycji właśnie tutaj się znajduje. Z tego powodu chcieliśmy stworzyć coś, co służyłoby mieszkańcom Mierzyna, ale również okolicznych miejscowości. Zawsze wszystkich chętnie widzimy i serdecznie zapraszamy – mówi Ewa Bogacka, właścicielka obiektu,

W MABO B ZONE CLUB można skorzystać z trzech profesjonalnych kortów do squasha. Wyposażone są w klimatyzacją i nowoczesny system wentylacji. Dla zawodników korzystających z kortów do squasha klubowa sauna jest gratis. Na parterze obiektu znajdują się także wielofunkcyjne boisko, sauna oraz Strefy Beauty. Na piętrze usytuowano barek, dwutorową kręgielnię oraz profesjonalny stół bilardowy, wielkości 9FT. Idealny nawet dla najbardziej wymagających graczy. Kameralność i położenie klubu pozwalają na swobodę w korzystaniu z jego oferty, spotkanie z przyjaciółmi, poznanie nowych interesujących osób o podobnych zainteresowaniach sportowych oraz miłą atmosferę.

Ciężko jest wyodrębnić jedną, konkretną, formę działalności klubu, która cieszy się największą popularnością. Ponieważ w Mierzynie i okolicach nie istnieje drugi podobny obiekt rekreacyjno- sportowy, to dużym zainteresowaniem cieszy się każda dziedzina – zarówno squash, badminton, tenis stołowy, sauny jak i kręgielnia oraz bilard, przy którym nasi klienci organizują wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.  Ale sport i rozrywka, to nie wszystko. Promujemy lokalnych twórców i artystów przygotowując specjalne wystawy i wernisaże. Otrzymujemy sygnały od  klientów, że są bardzo zadowoleni z  tak wielu rozmaitych możliwości jakie oferuje Mabo B Zone Club. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli – zapewnia Ewa Bogacka.

Mierzyński klub jest aktualnie jednym z trzech, które organizują Ligę Toyota SLS. 

Chcemy rozwijać tenis stołowy. Dla naszych graczy mamy do dyspozycji 4 stoły. Dodatkowo wprowadziliśmy zajęcia m.in. brazylijskiego jiu jitsu, taneczno- artystyczne oraz sportowe z elementami koszykówki. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dla kobiet, grupowych indywidualnych. To fitness, zdrowy kręgosłup, medyczne treningi funkcjonalne, brazylijskie pośladki, płaski brzuch oraz treningi obwodowe. Każda grupa wiekowa znajdzie coś dla siebie. Zajmujemy się także organizacją przyjęć okolicznościowych, imprez firmowych i innych ważnych wydarzeń. Bardzo ważną rolę odgrywają ludzie, którzy pojawiają się w naszym klubie. Zawsze powtarzam: to ludzie tworzą miejsce, nie konstrukcja, czy najlepsze nawet sprzęty. Słuchamy więc naszych gości, osób z którymi współpracujemy i myślę, że to co tworzymy tylko w takim zespole da fantastyczne efekty – dodaje Ewa Bogacka. 

 

Prestiż  
Grudzień 2021