Intensywny czas Mariny Developer

Bieżący rok mija szczecińskiemu deweloperowi pod znakiem prac budowlanych – niedawno zakończyła się inwestycja Apartamenty 101 na Warszewie. Firma ma pełne ręce roboty, ale nie zwalnia tempa. W 2022 roku do użytku przyszłych właścicieli zostanie oddanych prawie 200 lokali!

Autor

Karina Tessar

Na początku przyszłego roku oddane zostaną mieszkania w pierwszych dwóch budynkach Półwyspu Dziwnów, w połowie roku kolejne 3 budynki, a we wrześniu CLUBHOUSE przy ul. Przestrzennej w Szczecinie. 

Co ważne, intensywność prac nie powoduje obniżenia jakości. Przeciwnie – firma przykłada dużą wagę do wyboru materiałów budowlanych i wykończeniowych. – Efekty już teraz można podziwiać w Apartamentach 101, jednak każda inwestycja jest dla nas powodem do dumy – mówi Krystian Surmacz – Nie spoczywamy na laurach i już teraz szykujemy kolejne projekty – nowe etapy inwestycji w Dziwnowie oraz powierzchnie biurowe, m.in. planowane rozpoczęcie robót budowlanych Hangaru przy ul. Przestrzennej i zakończenie inwestycji biurowej przy ul. Judyma. 

CLUBHOUSE

Apartamentowiec o charakterystycznym kształcie przypominającym statek to miejsce dla wszystkich miłośników sportów wodnych i lokalizacji bliskiej centrum miasta. Położony tuż nad jeziorem Dąbie, w sąsiedztwie dąbskiej mariny, zapewnia bezpośredni dostęp do wody i ścieżki rowerowej. Kusi też pięknymi widokami z okien i przestronnych balkonów – z jednej strony jezioro, z drugiej Wzgórza Bukowe i lotnisko sportowe w Dąbiu. To doskonała lokalizacja i standard dla ludzi chcących mieszkać nowocześnie i garściami czerpać z życia. Przestronne apartamenty o metrażu do 270 m2 od razu znalazły swoich właścicieli, natomiast w sprzedaży są jeszcze te w przedziale 60-150 m2.

Półwysep Dziwnów

To inwestycja zarówno dla szukających spokojnego miejsca do zamieszkania czy pracy, jak i dla chętnych, aby zainwestować kapitał w lokal pod wynajem. Zwłaszcza że wszystkie mieszkania oferowane są w standardzie pod klucz. Osiedle położone jest nad Zalewem Kamieńskim i Zatoką Wrzosową, 10 km od Kamienia Pomorskiego, 20 km od Wolińskiego Parku Narodowego i 60 km od lotniska Szczecin-Goleniów. Zapewnia dogodny dostęp do atrakcji turystycznych Dziwnowa, które pozwalają aktywnie spędzić czas nad wodą. Znajduje się na Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim, bo związany z wodą Marina Deweloper zawsze wybiera dla swoich inwestycji wyjątkowe lokalizacje. Dostępne są mieszkania 1-3 pokojowe o metrażu od 27 do 71 m2. Półwysep Dziwnów to propozycja dla wszystkich, którzy chcą mieszkać komfortowo i wypoczywać aktywnie. 

Apartamenty 101 

Nowoczesna architektura i sąsiedztwo Parku Warszewo-Podbórz oraz Puszczy Wkrzańskiej to niejedyne wyróżniki osiedla, które proponuje przyszłym mieszkańcom m.in. jakość premium, funkcjonalność pomieszczeń, system bezpieczeństwa, udogodnienia dla zmotoryzowanych, balkony, tarasy i ogrody. O podwyższonym standardzie świadczą m.in. system inteligentnego zarządzania mieszkaniem przy pomocy smartfona, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, bezobsługowy system pielęgnacji ogrodu (trawa z rolki, nasadzenia, nawodnienie i kosiarka automatyczna), podgrzewany podjazd, stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Do wyboru są mieszkania o metrażu 78-115 m2. Zaletą ukończonego osiedla jest możliwość odbioru kluczy od ręki i wprowadzenia się do już urządzonego mieszkania. Możemy jednak także podjąć współpracę z projektantem i zlecić deweloperowi koordynację prac remontowych, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Apartamenty 101 to opcja dla tych, którzy bez dodatkowych zabiegów chcą po prostu wygodnie zamieszkać. 

Doktora Judyma 24 i 26 

Położenie w samym sercu Parku Chopina, który zapewnia spokój i ciszę, a jednocześnie bliskość ważnych arterii miejskich to bardzo ważne atuty biurowca. W takim otoczeniu chce się pracować. Pod numerem 24 na przedsiębiorców czeka 1700 m2 powierzchni użytkowej (ok. 400 m2 na każdej kondygnacji), a pod numerem 26 powierzchnia obejmuje 1000 m2 (ok. 200 m2 na kondygnacji). Powstaje tu nowoczesna powierzchnia biurowa z dużą liczbą miejsc parkingowych. Budynki przygotowane są pod wynajem najbardziej wymagających klientów, w tym z branży technologicznej.

HANGAR PRZESTRZENNA 11

Inwestycja Hangar Przestrzenna 11 – Przystań Biznesu usytuowana jest w sąsiedztwie apartamentowca CLUBHOUSE i już istniejącego budynku biurowego. W jej pobliżu powstaje Specjalna Strefa Ekonomiczna w Dąbiu, która wraz z Technoparkiem Pomerania oraz Stargardzkim i Goleniowskim Parkiem Przemysłowym stworzy strefę przedsiębiorczości i nowoczesnych technologii. Szerokie miejsca postojowe umożliwiają kontakty z kontrahentami i dostawy. 2000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej o wysokości od 300 do 473 cm znajduje się w miejscu niezwykle dogodnym dla rozpoczęcia podróży służbowych. Hangar to nie tylko dobra lokalizacja, ale i funkcjonalność. 

 

Prestiż  
Grudzień 2021