Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego 2021

Autor

Dariusz Staniewski

W połowie grudnia poznamy zwycięzców kolejnej edycji Konkursu Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego organizowanego przez największą organizację biznesową w Polsce – szczecińską Północną Izbę Gospodarczą. 

Uczestniczą w nim pracodawcy prowadzący działalność gospodarczą, od co najmniej jednego roku obrotowego poprzedzającego ogłoszenie tegorocznego konkursu, posiadają siedzibę lub oddział na terenie województwa zachodniopomorskiego, a prowadzone przez nich firmy są zarejestrowane w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej lub w Krajowym Rejestrze Sądowym. Konkurs obejmuje trzy kategorie – przedsiębiorstwo do 50 zatrudnionych, od 51 do 250 zatrudnionych oraz powyżej 250 zatrudnionych. Pracodawcy są oceniani także w kategoriach jakościowych: Menedżer Roku Pomorza Zachodniego i  społeczna odpowiedzialność biznesu – firma aktywna lokalnie oraz wykazująca dbałość o środowisko, w którym działa. Do konkursu mógł przystąpić każdy przedsiębiorca, który samodzielnie zgłosił chęć udziału, został zgłoszony przez Członka Kapituły Konkursu, przez osobę postronną lub pracownika firmy. 

Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek odbędą się 16 grudnia 2021 roku o godz. 18:30 w Hotelu Novotel Szczecin Centrum.

Prestiż  
Grudzień 2021