Odpoczynek dla wymagających

Piękna piaszczysta plaża, klify, morska woda, kojący szum fal i romantyczne zachody słońca. W takich okolicznościach przyrody wypoczynek nabiera specjalnego znaczenia. Takie miejsce odnajdziemy całkiem niedaleko, bo w położonym nad Bałtykiem Pobierowie. W tym nadmorskim kurorcie warto zatrzymać się na dłużej, a najlepiej w takim miejscu jak Grand Laola.

Autor

Aneta Dolega

Grand Laola, to położony nad brzegiem morza, stylowo zaprojektowany kompleks hotelowy z apartamentami premium i SPA. Idealna propozycja dla wymagających klientów, szukających wysokiej jakości usług, którzy cenią sobie odpoczynek w otoczeniu przyrody. – Laola to obiekt raczej dla dorosłych osób – mówi Dorota Klupsz, Dyrektor Zarządzający Grand Laola Spa. – Nie mamy profilu rodzinnego. To miejsce, w którym można oderwać się od codzienności, zregenerować siły.

Wypoczynek w Laoli, połączony z nadmorskim pejzażem może być niezapomnianym przeżyciem. Gwarantuje to także szereg atrakcji, które resort gwarantuje gościom. Komfortowe, bogato wyposażone pokoje, smaczna regionalna kuchnia oraz szeroki wybór zabiegów na twarz i ciało. Do tego nowoczesna strefa Wellness & SPA wyposażona w basen, jacuzzi, tężnię solankową i dwa rodzaje sauny (sucha i mokra). – Oferta jest bardzo szeroka – zapewnia dyrektor. – Goście mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów na ciało, w tym z wszelkiego rodzaju masaży także wodnych, peelingów, kąpieli ozonowych, kwasowęglowych i borowinowych. Szczególnie popularnym zabiegiem jest wyszczuplająca i ujędrniająca endermologia. Co do zabiegów na twarz, to ich jest także szeroki wybór, a nasi kosmetolodzy pracują na renomowanych gabinetowych kosmetykach firmy Dermatologica.

Laola w ramach tej działalności organizuje turnusy rehabilitacyjne, gdzie część zdrowotno-relaksacyjna jest wzbogacona o ofertę kulturalno-rozrywkową. Dla tych gości, którzy jednak cenią sobie spokój i intymność, SPA oferuje VIP room. – To bardzo fajne pomysły na spędzenie czasu we własnym kameralnym gronie albo we dwoje – zachwala Dorota Klupsz. – Do dyspozycji gości jest jacuzzi, sauna i strefa relaksu. Dodatkowo tak spędzony czas umili czekająca w VIP roomie butelka dobrego, musującego wina.

Grad Laola nie tylko dba o ciała i dusze swoich klientów, ale także o podniebienie. Temu służy restauracja a’la Carte, w której menu odnajdziemy proste, choć wykwintnie podane potrawy przygotowane wyłącznie ze świeżych i lokalnych produktów, co szczególnie powinno cieszyć smakoszy ryb i owoców morza. Natomiast przekąski rodem z amerykańskiego dinnera odnajdziemy w barze należącym do hotelowej kręgielni. Pizza, burgery, hot dogi, pancakes, a do tego desery i koktajle, również alkoholowe oraz świetna zabawa na kilku profesjonalnie przygotowanych torach do gry w kręgle. – Organizujemy różnego rodzaju uroczystości, w tym imprezy, spotkania i konferencje biznesowe – dodaje dyrektor. – Dysponujemy bardzo dobrze wyposażoną salą konferencyjną mogącą pomieścić nawet 80 osób. Jesteśmy właściwie przygotowani na każdą okoliczność, a z atrakcji Laoli mogą korzystać również osoby, które nie są hotelowymi gośćmi. Na koniec, ważna informacja: jesteśmy otwarci i dostępni przez cały rok.

 

Prestiż  
Lipiec 2022