Baltic Jet — unikatowy apartamentowiec w kształcie jachtu powstaje przy plaży w Ustroniu Morskim

W Polsce powstają ostatnie projekty, które są położone przy pięknej piaszczystej plaży. Jeżeli dodamy do tego unikatową architekturę i najwyższą jakość wykończenia inwestycji, otrzymamy idealne miejsce do wypoczynku.

Autor

Prestiż

Ustronie Morskie jest jedną z najbardziej znanych miejscowości nad Bałtykiem, zwłaszcza w zachodniej części naszego kraju. Blisko jest stąd także do Kołobrzegu, Szczecina i Niemiec. Szczególnym zainteresowaniem wśród turystów i wczasowiczów cieszą się kompleksowe obiekty z basenami i SPA zwłaszcza te z bezpośrednim widokiem na morze.

Inwestycja Baltic Jet – jedyny budowany projekt z bezpośrednim wyjściem na plażę

Baltic Jet w Ustroniu Morskim ma niepowtarzalne położenie i architekturę. Bezpośrednie sąsiedztwo Morza Bałtyckiego z jednej strony i obszaru Natura 2000 z drugiej, na pewno przyciągnie wielu gości z Polski, a także z zagranicy. Takie obiekty mają najwyższy wskaźnik obłożenia nad Bałtykiem. Dodając do tego oryginalny kształt, inspirowany luksusowym jachtem obiekt wyróżni się na polskim wybrzeżu.

Tylko 108 apartamentów dla koneserów luksusu

Na gości będzie czekać 108 apartamentów. Wszystkie apartamenty maja balkony i tarasy. Dzięki dużym i przeszklonym tarasom z barem oraz jacuzzi, wszystkie apartamenty będą miału nieograniczony widok na morze. Na terenie obiektu znajdzie się bezpośrednie zejście na plaże. Coraz częściej goście przyjeżdżający nad Morze Bałtyckie oczekują luksusów takich jak baseny, sauna, sale fitness albo SPA. Nie zabraknie ich w opisywanym przez nas projekcie. Dzięki temu obiekt będzie się cieszył się dużą popularnością nie tylko w sezonie wakacyjnym. Nie zapomniano także o naszych najmłodszych gościach, na które będą czekać specjalnie przygotowany pokój zabaw, plac zabaw zewnętrzny i strefa brodzików na basenie.

O poranku będzie można skosztować wyśmienitych śniadań, natomiast przy wieczornym zachodzie słońca spróbować rozmaitych drinków. Nie będzie też problemu z parkowaniem samochodu, na terenie resortu zostały zaprojektowane zewnętrzne oraz wewnętrzne miejsca postojowe

Inwestycja jako idealna lokata kapitału

Największy wzrost wartości odnotowują apartamenty położone bezpośrednio przy plaży z widokiem na morze. Ilość apartamentów jaka powstała w Polsce z bezpośrednim zejściem na plaże jest niewielka. Takie projekty sprzedają się bardzo szybko. W dodatku postępująca inflacja, której w żaden sposób nie pokrywa oprocentowanie z lokat bankowych skłania coraz więcej osób do szukania innych możliwości inwestowania.

Jedną z takich jest zakup apartamentów w najlepszych w Polsce lokalizacjach. Mówimy tu o lokalizacji gdzie od plaży dzieli nas 15 metrów. Nocleg w takim obiekcie to wydatek minimum tysiąca złotych dlatego każdy inwestor śledzi takie unikatowe projekty.Wykończenie apartamentów Baltic Jet w Ustroniu Morskim to drewno, szarość i biel. Całość będzie spójna i jednolita. Inwestycja będzie składała się z dużej ilości przeszkleń, która nada inwestycji elegancji i lekkości. Baltic Jet zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów.

 

Prestiż  
Lipiec 2022