Spędź lato na swoim

Jeśli właśnie wpadliśmy na pomysł, żeby spędzić wakacje w swoim apartamencie, nie będzie problemu z realizacją takiego marzenia. Marina Developer oferuje mieszkania, do których klucze można mieć od ręki lub dosłownie za moment – wszystkie w ciekawych lokalizacjach. W Szczecinie na chętnych czekają inwestycja CLUBHOUSE w Dąbiu i Apartamenty 101 na Warszewie, a nad morzem osiedle Półwysep Dziwnów.

Autor

Karina Tessar

CLUBHOUSE

A.2.5 to przytulne mieszkanie na drugim piętrze kompleksu mieszkalnego nad Jeziorem Dąbie. Jego metraż to 66 m2, na których znajdują się 3 pokoje, w tym duży pokój dzienny z aneksem kuchennym i jadalnią oraz łazienka i osobne wc. Deweloper umiejętnie rozdzielił część dzienną od sypialnianej. Kolejny atut tego mieszkania mieści się właściwie… poza nim, a jest to ponad 25-metrowy balkon, który otacza lokal z dwóch stron, dzięki czemu można na niego wyjść zarówno z salonu, jak i z każdej sypialni. Jest to rozwiązanie dostarczające do wnętrza dużo światła słonecznego. Umożliwia także prowadzenie bogatego życia towarzyskiego, bowiem cały budynek otoczony jest systemem podwójnej przesuwnej fasady, która pozwala osłonić się od niekorzystnych warunków atmosferycznych, wyciszyć dźwięki otoczenia i cieszyć się powiększonym o balkon mieszkaniem.

Inwestycja jest już prawie ukończona – trwają prace wykańczające na klatkach schodowych i realizowane jest zagospodarowanie terenu. Zieleń i infrastruktura rekreacyjna okolicy, m.in. ścieżka rowerowa nad jeziorem Dąbie, zielona przestrzeń lotniska sportowego i nieco dalej Puszczy Bukowej zachęcają do podejmowania aktywności fizycznej i zapewniają spokój i ciszę. Inwestycja wpisuje się w ten trend poprzez zastosowanie rozwiązań podnoszących izolacyjność budynku i cichobieżnych wind, ale również dzięki sąsiedztwu z dąbską mariną i – w nieco większej odległości – dąbskim kąpieliskiem. Możliwość zacumowania własnego jachtu pod domem czy dojazdu do pracy łodzią to dla miłośników żeglarstwa i innych sportów wodnych wielka gratka. Zmotoryzowani również będą zadowoleni: CLUBHOUSE mieści się zaledwie 7 minut jazdy samochodem od centrum, a przy ul. Przestrzennej znajduje się także przystanek komunikacji miejskiej.

Półwysep Dziwnów

To już ostatni moment, by spędzić wakacje w swoim apartamencie nad morzem, zwłaszcza że mieszkanie A1.9, które prezentujemy, jest świetne nie tylko na weekend, ale także na pobyt całoroczny. Mieści się w budynku położonym w drugiej linii zabudowy od wody, na pierwszym piętrze. Odznacza się wyjątkowo dobrym układem funkcjonalnym, w którym część dzienna oddzielona jest od nocnej łazienką i aneksem kuchennym. Jest to mieszkanie dwupokojowe o metrażu ok. 40 m2. Połowę powierzchni zajmuje widny pokój dzienny połączony z balkonem i jadalnią. Mieszkanie nadaje się zarówno do własnego użytkowania, jak i pod inwestycje, bo deweloper nawiązał współpracę z touroperatorem, który zajmie się pełną obsługą wynajmu mieszkań na cele turystyczne.

Kolejne 3 budynki inwestycji są już na bardzo zaawansowanym etapie budowy. Na Półwyspie Dziwnów powstanie łącznie aż 130 apartamentów, które wraz z zagospodarowaniem rekreacyjnym osiedla stworzą miejsce spełniające wymogi rodzin z dziećmi, miłośników sportów wodnych czy zwierząt, a także biznesmenów. Osiedle położone jest nad Zatoką Wrzosowską, tuż obok mariny, popularnej restauracji i nadmorskiej plaży. Dodatkowo inwestycja leży przy Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim, a sam Dziwnów jest jednym z najważniejszych ośrodków żeglarstwa i sportów wodnych w kraju.

Apartamenty 101

Mieszkanie nr 2 mieści się na parterze. Na 82 m2 znajdują się 3 pokoje. Salon zajmuje aż 31 m2 i posiada wyjścia na 2 balkony skierowane w różne strony i powiększające powierzchnię mieszkania o ponad 10 m2. Deweloper ponownie położył nacisk na układ funkcjonalny, w którym korytarz łączy wszystkie pomieszczenia dziennej i nocnej części mieszkania. Podobnych mieszkań w Apartamentach 101 pozostało już zaledwie kilka, a wszystkie odznaczają się najwyższym standardem wykończenia i są już przygotowywane do przekazania kluczy nowym właścicielom.

Ta inwestycja to gratka dla wszystkich, którzy chcą połączyć komfort mieszkania z dbałością o planetę. Każde mieszkanie wyposażono w rozwiązania oszczędzające energię, np. ogrzewanie podłogowe i klimatyzację, ale także duże, przesuwne, bezprogowe okna, które zapewniają dostęp do naturalnego światła słonecznego. Znajdziemy tu także system inteligentnego zarządzania przy pomocy smartfona i pompę cyrkulacyjną, umożliwiającą szybki dostęp do ciepłej wody. Bezpieczeństwo zapewniają dwa systemy: alarmowy i monitoringu, a wygodę korzystania z ogródków – gotowe nasadzenia, nawodnienie i kosiarka automatyczna. Sąsiedztwo parku Warszewo-Podbórz i Puszczy Wkrzańskiej oraz dogodny dojazd do centrum i innych dzielnic miasta powodują, że większość mieszkań znalazła już nabywców.

Prestiż  
Lipiec 2022