Komfortowe mieszkanie od ręki

W inwestycji clubhouse nad jeziorem dąbie następuje właśnie najbardziej wyczekiwany moment: za chwilę właściciele będą otrzymywali klucze do swoich wymarzonych mieszkań. Dla wielu osób taka perspektywa jest emocjonująca: zakup mieszkania właśnie teraz oznacza, że niemal natychmiast będzie się można do niego wprowadzić.

Autor

Prestiż

Samej inwestycji nie trzeba już nikomu przedstawiać. Charakterystyczny budynek w kształcie statku, położony nad samym brzegiem jeziora, widoczny jest z ulicy Przestrzennej, którą wjeżdżamy do Dąbia od strony centrum. Taki dojazd zajmie nam zaledwie kilka minut, a jednak znajdziemy się w zupełnie innym świecie – nad wodą, w otoczeniu zieleni i w niezwykle komfortowych warunkach.

Jakość w środku i na zewnątrz

Estetykę budynku tworzą nie tylko nowoczesna bryła projektu biura Szymański Orłowski, ale także dobór materiałów wykończeniowych i oryginalny w skali kraju system podwójnej, przesuwnej fasady, która pozwala osłonić się przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi na dużych tarasach. Jednocześnie zabieg ten powiększa przestrzeń mieszkań, łącząc pokoje dzienne i sypialnie z balkonami, na których już niebawem zakwitnie życie towarzyskie i sąsiedzkie. Z drugiej strony jest to też rozwiązanie dla ceniących spokój i ciszę mieszkańców budynku CLUBHOUSE, który wyróżnia się podwyższoną izolacyjnością dźwiękową i systemem cichobieżnych wind. Mieszkania są przygotowane do montażu klimatyzacji i sterowania przy pomocy smartfona. Poza najwyższym standardem wykończenia, Marina Developer położył nacisk także na funkcjonalny rozkład pomieszczeń. W rezultacie otrzymano przyjazny układ części wspólnych, zastosowano szlachetne materiały (m.in. stal nierdzewną, kamień naturalny, lastryko terazzo, lustra czy klinkiery), ale przede wszystkim zadbano o ergonomię wnętrz mieszkalnych.

Mieszkania dla Ciebie

Obecnie do nabycia są jeszcze mieszkania zarówno w klatce A, położonej bliżej lotniska sportowego, a także w klatce B, czyli bliżej wody.

3-pokojowe mieszkanie A.3.2 ma prawie 73 m2 i jest to ostatnie mieszkanie tego typu w budynku CLUBHOUSE. Charakterystyczna dla niego jest cała przeszklona ściana w salonie, zapewniająca dużą ilość światła dziennego. Natomiast 2 sypialnie położone są od strony zachodniej – jest to świetny podział na część dzienną i nocną, odpowiadający naszym biologicznym potrzebom i naturalnemu trybowi życia. Co ważne, przestronnego widoku z salonu nic nie zasłania – nie ma tu żadnego budynku, który stanowiłby jakąś przeszkodę.

Funkcje dzienna i nocna są doskonale rozdzielone także w mieszkaniu B.3.3, w którym, podobnie jak wyżej opisanym lokalu, okna wychodzą na 2 strony budynku. Jest to 4-pokojowe mieszkanie o metrażu 134 m2. Warto się przyjrzeć proporcjom: pokój dzienny z aneksem kuchennym zajmuje ok. 58 m2, a dodatkowo sąsiaduje z 25-metrowym tarasem. Jest to więc mieszkanie dla ludzi, którzy uwielbiają celebrować życie. Wspólne posiłki, rozrywka czy odpoczynek – jest tu przestrzeń na to wszystko. Ponadto znajdziemy tu 3 sypialnie i zlokalizowane w ich pobliżu 2 łazienki oraz toaletę i małe pomieszczenie gospodarcze, które pomoże zadbać o organizację niezbędnych rzeczy.

Dla aktywnych

Lokalizacja i standard CLUBHOUSE sprawiają, że jest to doskonały wybór nie tylko dla ludzi ceniących wygodę, ale także aktywny styl życia. Na parterze budynku znajdą się lokale usługowe, m.in. sklep „Żabka” oraz siedziba najstarszego klubu żeglarskiego w Polsce – Yacht Klub Polski Szczecin. Takie sąsiedztwo nie jest przypadkowe – Marina Developer od początku jest związany z tym sportem. Nie dziwi więc fakt, że przed budynkiem, w dąbskiej marinie, będzie można zacumować własny jacht. Jezioro Dąbie przyciąga miłośników żeglarstwa, kąpieli i różnych sportów wodnych, ale cała okolica jest przygotowana także dla rowerzystów i pasjonatów pieszych wycieczek. Wzdłuż brzegu jeziora poprowadzona jest ścieżka rowerowa, która łączy zlokalizowane w tej części wodne zakątki Szczecina, wyposażone w infrastrukturę rekreacyjną. Położona za dąbskim lotniskiem Puszcza Bukowa to teren parku krajobrazowego, który zaprasza na piesze i rowerowe wędrówki wszystkich chcących wypocząć aktywnie i w otoczeniu zieleni. Takie otoczenie sprawia, że CLUBHOUSE wyróżnia się na mapie Szczecina, ale także w skali kraju stanowi jedno z ciekawszych miejsc do zamieszkania.

 

Prestiż  
Wrzesień 2022