Polmotor gra z Radiem Eska

To już IV edycja jednego z największych wydarzeń rozrywkowych na Pomorzu Zachodnim. Szykują się niezapomniane wrażenia, a organizatorzy zaplanowali dla uczestników niezwykłą niespodziankę. W poprzednich latach Gala Eska Business Party by Grupa Polmotor odniosła ogromny sukces, tym bardziej z niecierpliwością wyczekujemy 18 listopada 2022 roku. Wydarzenie będzie miało miejsce w salonie KIA przy ulicy Struga w Szczecinie. Magazyn Prestiż jest partnerem tego wydarzenia.

Autor

Aleksandra Kupis

Z czym kojarzy się hasło „dobra muzyka i motoryzacja”?

Dla Grupy Polmotor i Radia Eska to połączenie może oznaczać tylko jedno – dobrą zabawę

Przygotowania do imprezy trwają już ponad 8 miesięcy. W ubiegłych latach organizatorzy zaskakiwali występami gwiazd polskiej sceny muzycznej. W tym roku również szykuje się doskonała zabawa. O muzyczne brzmienia zadba m.in. Gromee – jeden z najbardziej rozpoznawalnych DJ’ów i producentów muzycznych w Polsce. Na swoim koncie posiada współprace z zagranicznymi artystami i prestiżowymi wytwórniami. Gromee jest gwarancją niesamowitej atmosfery, ale to nie koniec muzycznej podróży. Na dziś, organizatorzy nie zdradzają kto jeszcze pojawi się na scenie. Wiemy jedno – Gwiazda Wieczoru z pewnością zaskoczy każdego uczestnika, a jej tożsamość wyjdzie z cienia tajemnicy dopiero, gdy z głośników popłyną pierwsze dźwięki. Szykuje się występ pełen niespodzianek.

Eska Business Party by Grupa Polmotor odbędzie się 18 listopada 2022 roku w salonie motoryzacyjnym Grupy Polmotor przy ulicy Struga.

 

Prestiż  
Październik 2022