Jesień dobra dla skóry

W Gabinetach Lovemyskin zaczęła się jesień. To czas, kiedy powinnyśmy otoczyć opieką naszą zmęczoną letnim słońcem skórę. Proponujemy naszym paniom i panom szereg zabiegów, których zadaniem jest głębokie nawilżenie, odżywienie i ujędrnienie skóry, zarówno twarzy jak i całego ciała.

Autor

Prestiż

Pierwszą z naszych propozycji jest mezoterapia igłowa. Tego zabiegu nie trzeba specjalnie przedstawiać, ponieważ jest znany i bardzo przez panie ceniony. Mamy do wyboru szeroką gamę preparatów, w zależności od potrzeb skóry. Są to koktajle witaminowe dla młodszych klientek; liftingujące, rozświetlające, silnie nawilżające, przeznaczone do skóry twarzy, szyi i dekoltu jak i takie, których celem jest regeneracja wrażliwej i delikatnej skóry wokół oczu. Nie zapominamy również o skórze dłoni, które są przecież naszą wizytówką. I tutaj ważna informacja: w ramach zabiegów z mezoterapii mamy teraz szereg promocji.

Kolejnym zabiegiem, który idealnie nadaje się do nawilżenia i zregenerowania skóry twarzy po lecie jest bardzo lubiany przez nasze klientki zabieg WISH Pro. Jest to zabieg skuteczny i do tego niezwykle przyjemny, połączony z masażem skóry twarzy i dekoltu. Przy delikatnej muzyce, zapachu świec gwarantuje niesamowity relaks.

Jest to urządzenie, które wykorzystuje unikalną technologię infuzji magnetycznej i cztery różne głowice zabiegowe. Dzięki połączeniu Technologii Infuzji Magnetycznej z czerwonym (660nm) i niebieskim (420-470nm) światłem LED oraz prądem o natężeniu 500µA, uzyskujemy efekty do tej pory nieosiągalne. Nasza skóra, jak nigdy wcześniej będzie odmłodzona, promienna, nawilżona, jędrna i zdrowsza.

Zabieg Wish Pro to również idealny pomysł na prezent.

Z innych zabiegów proponujemy również lifting bez skalpela. Technologia oparta o falę radiową bipolarną, podczerwień oraz podciśnienie pozwalają na ujędrnienie skóry, poprawienie owalu twarzy, lepsze ukrwienie co daje właśnie efekt liftingu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Oczywiście zapraszamy również na nasze zabiegi modelujące sylwetkę.

Dla Państwa wygody wydłużyliśmy godziny pracy od poniedziałku do piątku do godz.20, a w sobotę do godz. 15.

Jak zawsze dbamy o to, żeby każdy czuł się u nas wyjątkowo.

 

Prestiż  
Październik 2022