Tak może wyglądać Twoje mieszkanie

W obu flagowych inwestycjach Mariny Developer – CLUBHOUSE i Apartamentach 101 – na zainteresowanych czekają mieszkania pokazowe. Na łamach Prestiżu pokażemy Wam, czego możecie się spodziewać.

Autor

Karina Tessar

Apartamenty Warszewo

W Apartamentach 101 na szczecińskim Warszewie można obejrzeć mieszkanie nr 21. Położone jest na najwyższej kondygnacji – na drugim piętrze. Jest to mieszkanie wewnętrzne – z jednej strony graniczy z klatką schodową, z pozostałych otoczone jest przez inne mieszkania, co zapewnia wysoką izolację termiczną. Jest ona osiągana dzięki oknom na profilach Gealana i trzyszybowych, dwukomorowych pakietach szklenia oraz drzwiom Porta model Extreme prowadzącym do mieszkania. Jest to 3-pokojowy, przestronny, ponad 80-metrowy apartament z balkonem. Centralnie położone wejście prowadzi z korytarza bezpośrednio do salonu lub pozostałych pomieszczeń. Uwagę zwraca praktyczny podział na strefę dzienną z salonem, aneksem kuchennym, częścią wypoczynkową i rozrywkową oraz na strefę nocną, w której znajdziemy sypialnie, łazienkę oraz WC. Jeśli w tym mieszkaniu pokazowym poczujemy się jak u siebie w domu, nic nie stoi na przeszkodzie, by stał się nasz – lokal ten jest przeznaczony na sprzedaż.

Same Apartamenty 101 odznaczają się doskonałą lokalizacją na skraju parku Warszewo-Podbórz, od północy granicząc z Puszczą Wkrzańską, co pozwala aktywnie wypoczywać w każdej wolnej chwili. Jednocześnie takie położenie umożliwia dogodny dojazd do centrum i pozostałych dzielnic Szczecina. Tereny zielone monitorowanego osiedla także zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Mieszkania na pierwszym i drugim piętrze posiadają balkony wyłożone deską kompozytową. Ogródki mieszkań na parterze są tak urządzone, aby do minimum ograniczyć konieczność angażowania właścicieli w ich pielęgnację – posiadają system automatycznego podlewania, automatyczną kosiarkę, nasadzenia i trawę z rolki. Bezpośrednie wyjście z salonu czy sypialni do ogrodu lub na balkon pozwoli cieszyć się własną strefą wypoczynku w każdej wolnej chwili.

Tutejsze mieszkania zapewniają doskonały komfort życia.

Za ich projekt odpowiada firma Dedeco. Marina Developer poświęcił dużo uwagi doborowi materiałów budowlanych i wykończeniowych, zapewniając nie tylko najwyższą jakość, ale też nowoczesny wygląd. Apartamenty są przestronne i jasne – światło wpada przez duże, przesuwne i bezprogowe okna. W standardzie Apartamentów 101 znalazły się klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe i pompa cyrkulacyjna, zapewniająca szybki dostęp do ciepłej wody. Wszystkie mieszkania zostały wyposażone w system inteligentnego zarządzania przygotowany przez firmę Fibaro. Całość udogodnień tworzy mieszkania klasy premium, w których od razu poczujemy się jak w domu.

CLUBHOUSE

Mieszkanie pokazowe A.1.1 jest położone na pierwszym piętrze. Marina Developer dysponuje identycznym mieszkaniem przeznaczonym na sprzedaż. Na 60 m2 znajdziemy 3 pokoje, w tym przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Deweloper stawia na funkcjonalny rozkład pomieszczeń, oddzielając strefę dzienną od nocnej. Znakiem charakterystycznym inwestycji CLUBHOUSE są duże tarasy, które powiększają część mieszkalną. W tym wypadku balkon zapewnia aż 30 m2 dodatkowej powierzchni.

CLUBHOUSE jest położny nad samym brzegiem Jeziora Dąbie, tuż obok dąbskiej mariny. Związek z wodą nie jest przypadkowy – Marina Developer chętnie wybiera dla swoich inwestycji takie lokalizacje, w których komfort życia i bliskość do centrum można łączyć z realizacją pasji do żeglarstwa czy innych sportów wodnych i rodzajów aktywności fizycznej. Poza tym, że pod samym domem możemy zacumować swój jacht, będziemy też świadkami licznych regat i imprez na wodzie. Wzdłuż jeziora poprowadzona jest ścieżka rowerowa, a po drugiej stronie budynku znajduje się zielona przestrzeń lotniska sportowego w Dąbiu. Położona za nim Puszcza Bukowa także zaprasza na spacery i wycieczki rowerowe. Lokalizacja w otoczeniu zieleni, a jednocześnie niedaleko centrum miasta, to wielki atut tej inwestycji.

Zarówno w konstrukcji budynku, jak i wykończeniu pomieszczeń, użyte są najwyższej jakości materiały. Bryłę w kształcie statku wyróżniają duże przeszklenia oraz wykonane z deski kompozytowej przestronne tarasy, wyposażone w system podwójnej przesuwnej fasady. Pozwala to osłonić się od niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz cieszyć się widokiem na piękną okolicę o każdej porze roku. Zastosowano tu też m.in. podwyższoną izolacyjność akustyczną i termiczną. Hala garażowa jest przystosowana do ładowania pojazdów elektrycznych, a mieszkania do montażu klimatyzacji. Wszystkie te rozwiązania sprawiają, że dąbską inwestycją interesują się zarówno miłośnicy żeglarstwa, jak i rodziny z dziećmi czy biznesmeni.

 

Prestiż  
Listopad 2022