Dobrze zaprojektowana ochrona

Designerskie, ręcznie robione okulary, których nie powstydziłaby się żadna gwiazda estrady czy wielbiciel modowych nowinek. Wykonane z najlepszych materiałów, oprawki o fantazyjnych kształtach i barwach, to wizytówka włoskiej marki Leziff. Znajdziemy je w salonie Optyk Dziewanowski. Zachwycają wyglądem i jakością, kuszą przystępną ceną.

Autor

Aneta Dolega

– Moi klienci to ludzie, którzy lubią oryginalne rzeczy, nie lubią powtarzalności i okulary traktują również jako element garderoby, który powinien pasować do ich wyglądu i osobowości – mówi Jacek Dziewanowski. – Dlatego w naszym salonie znajdziemy również rzadko spotykane oprawy o nietypowych kolorach i kształtach, przeznaczone zarówno do szkieł przeciwsłonecznych jak i korekcyjnych. Wszystkie te oprawy są wykonane z bardzo wysokiej jakości tworzyw. Są również ręcznie polerowane. Wyróżniają się nie tylko wyglądem, ale także trwałością, sztywnością i zamiłowaniem do detali. I co najważniejsze, w przypadku okularów przeciwsłonecznych, można je nosić niezależnie od pory dnia, gdyż są świetną ozdobą.

Wspomniane okulary przeciwsłoneczne to nie tylko sposób na osłonę przed promieniami UV, ale także ładny i modny gadżet, który często nadaje naszej stylizacji odpowiedniego klimatu. Podobnie okulary korekcyjne, które nie muszą nas szpecić, a mogą być elementem podkreślającym urodę. – Dobór odpowiedniej oprawy ma bardzo ważne znaczenie, w końcu okulary mają nam służyć na długo – podkreśla optyk. – Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Poświęcam mu tyle czasu, ile trzeba, a odwiedzają nas osoby z różnymi problemami, z którymi nie poradzono sobie gdzieś indziej. Staram się rozwiązać te problemy. Wszystko zaczyna się od badania wzroku, a kończy na dobraniu odpowiedniej oprawy. Dodatkowo gwarantuję swego rodzaju opiekę nad klientem po wykonaniu zlecenia.

Obsługa klienta i jego zadowolenie jest dla nas kluczowe – Trafiają do nas najczęściej osoby z polecenia, co oznacza, że nasi stali klienci są zadowoleni. Dobór odpowiednich okularów jest bardzo istotny i nieważne, ile to będzie trwało, ile par oprawek klient przymierzy, by wybrać te idealne. Nam zależy, by poczuł się dobrze, wyszedł zadowolony i zawsze chętnie do nas wrócił – wyznaje. – Dzięki ukończonym dodatkowym szkoleniom i kursom optyki, badamy wzrok naszym pacjentom pod kątem korekcji okularowej. Jest to dla nich bardzo komfortowe, ponieważ w sytuacji gdy chcą zamówić u nas okulary, mają pewność, że zbadany wzrok i dobrane według tego szkła będą tymi właściwymi. Klienci dzięki temu otrzymują od nas "gwarancję adaptacji" dla nowo wykonanych okularów.

 

Prestiż  
Listopad 2022