Szanowni!

Liczby są bezwzględne, a matematyka nie kłamie. Przed nami z pewnością „wyjątkowy” rok. Dlatego życzę Państwu, aby wszelkie trudności stały się wyzwaniami, niedogodności były dla Was próbą sił, a gorsze momenty inspiracją na przyszłość. Bo przecież po burzy zawsze przychodzi słońce. Dlatego wierzę, że przetrwamy ten kryzysowy czas i… będzie lepiej. Tego Państwu życzę z całego serca!

Prezydent Piotr Krzystek

Czytelnikom Prestiżu, na święta Bożego Narodzenia i zbliżający się Nowy Rok, życzmy spokoju, serdeczności, a przede wszystkim – miłości.

Mirosław Gawęda, Dyrektor Generalny, Teatru Współczesnego

Świąt Bożego Narodzenia w pięknej tonacji!

Życzę, by w gronie najbliższych znaleźli Państwo czas na to, co najważniejsze, by przy wigilijnym stole brzmiała ogromna radość, ale z refleksją na przyszłość – by nie ustawać w tak potrzebnym teraz dążeniu do solidarności, wrażliwości, szacunku dla drugiego człowieka.  

Na scenie życia pojawiajmy się codziennie z własną batutą, której siła potrafi wyczarować wiele – spokój, miłość, dobro, nadzieje, te mniejsze i te większe… A po świątecznym antrakcie wielu dobrych emocji w Nowym Roku, również podczas naszych operowych spektakli. Niech wszystko gra jak z nut!

Jacek Jekiel, Dyrektor Opery na Zamku wraz z Zespołem

 

W imieniu wszystkich pracowników Totalizatora Sportowego Oddziału w Szczecinie życzymy Państwu cudownego świątecznego czasu spędzonego w gronie najbliższych, zdrowia, pomyślności oraz wielu wysokich wygranych  w grach i loteriach LOTTO!

Marcin Posadzy, Dyrektor Oddziału Szczecin Totalizatora Sportowego

Czytelnikom Prestiżu, Przedsiębiorcom szczególnie...

Mimo wszystko... dużo optymizmu, dobrych pomysłów, realizacji postanowień, zwłaszcza dotyczących czasu
dla siebie i bliskich.Miłości i spełnienia marzeń, a także dużo zdrowia i oddanych przyjaciół!

Bogumił Rogowski, Prezydent Business Club Szczecin

Drodzy Przedsiębiorcy,

W trudnych czasach, optymizm i nadzieja na lepsze jutro, stanowią wartość, która sprawia, że mamy energię do dalszego działania. Tylko bliskość, życzliwość i aktywność mogą sprawić, że przejdziemy przez trudny czas z podniesioną głową. Naszym zadaniem jako Izby jest godne reprezentowanie Was i zabieranie głosu w Waszym imieniu. Nadal będziemy to robić. A w święta odpocznijcie i cieszcie się bezcennym, rodzinnym czasem. Północna Izba Gospodarcza życzy Wam chwili oddechu i wytchnienia w gronie najbliższych osób, okazji do odpoczynku i zebrania sił wobec wyzwań, które przynosi przyszłość. Zdrowych, rodzinnych, pełnych miłości i radości świąt.

Hanna Mojsiuk, Prezes Północnej Izby Gospodarczej

Drodzy szczecinianie,  

w tym szczególnym okresie życzę każdemu czytelnikowi Prestiżu, by cieszył się tym co naprawdę ważne – obecnością bliskich, by szczodrze ofiarowywał od siebie to najcenniejsze – swój czas i ciepło.  

Niech będą to niezwykłe dni, radośnie mijające w rytmie wspólnie śpiewanych kolęd, którym towarzyszy gwar rodzinnych rozmów. 

Nie zapominajmy też, że nawet w święta łączy nas zawsze piłka! Razem twórzmy ich wyjątkową atmosferę!

Jarosław Mroczek, Prezes Zarządu Pogoni Szczecin 

Zdrowych i spokojnych świąt spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze odpoczynku, chwil wytchnienia od codziennych obowiązków oraz szczęścia i pomyślności w Nowym Roku.

Arkadiusz Pawlak, Prezes Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

W tradycji polskiej Boże Narodzenie to czas wypełniony ciepłem rodzinnych spotkań, wspólnym kolędowaniem, modlitwą i wypoczynkiem
w gronie najbliższych. 

W tym roku zasiadając przy wigilijnym stole, pamiętajmy o uchodźcach wojennych z Ukrainy, których przyjęliśmy do naszego polskiego domu i również ich otoczmy swoją modlitwą.

Życzę, aby czas Świąt naznaczony Wiarą, Nadzieją i Miłością oraz refleksją nad narodzinami Bożego Dzieciątka upłynął w zdrowiu i radości. 

Niech nadchodzący nowy 2023 rok będzie pełen sukcesów, ludzkiej życzliwości oraz satysfakcji w życiu prywatnym i zawodowym. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. 

Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki

Okres świąteczno-noworoczny, to mocno wyczekiwany moment w roku. Niech zbliżające się Boże Narodzenie wypełni radość, wzajemna życzliwość oraz rodzinne ciepło. Oby w Nowym Roku nie zabrakło mieszkańcom Pomorza Zachodniego zdrowia, szczęścia, a przede wszystkim nadziei na spokojniejszą przyszłość, bez pandemii, konfliktów i wojen.

Marszałek Województwa Olgierd Geblewicz 

Prestiż  
Grudzień 2022