Dobry rok Mariny Developer

To był pracowity rok dla Mariny Developer, ale kończy się pełnym sukcesem. Spółka oddała do użytku aż 5 swoich inwestycji.

Autor

Karina Tessar

W 2022 roku firma uzyskała pozwolenia na użytkowanie 4 budynków na Półwyspie Dziwnów o łącznej powierzchni 4300 m2 oraz budynku usługowo-mieszkalnego CLUBHOUSE o powierzchni 3320 m2. Prowadzenie kilku inwestycji równolegle (CLUBHOUSE, Półwysep Dziwnów, Doktora Judyma 24,

Hangar Przestrzenna 11, Apartamenty 101 i Matejki 22) było nie lada wyzwaniem, więc tym bardziej są powody do zadowolenia.

CLUBHOUSE – zamieszkaj od razu

Położenie nad samym brzegiem jeziora Dąbie, z zieloną przestrzenią lotniska sportowego po drugiej stronie ulicy, pozwoli docenić walory okolicy o każdej porze roku. Po zimowym spokoju przyroda prędko zacznie budzić się do życia, co dla jej miłośników będzie wielką atrakcją. Dla nich, ale także amatorów sportów wodnych jest to wprost wymarzona lokalizacja. CLUBHOUSE leży przy ul. Przestrzennej, tuż przy dąbskiej marinie, nieopodal miejskiego kąpieliska, zaledwie 7 minut jazdy od centrum. Z okien budynku oraz wielkich tarasów, które są jego znakiem rozpoznawczym, można będzie podziwiać jezioro i odbywające się na nim regaty lub oddalić wzrok ku widniejącej po drugiej stronie Puszczy Bukowej.

Widoki w parze z jakością

Inwestycja zapewnia wysoki komfort mieszkania. Podwyższona izolacyjność termiczna i akustyczna (m.in. cichobieżne windy), najwyższej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, a w standardzie mieszkań instalacja przygotowana pod montaż klimatyzacji, którą – podobnie jak ogrzewaniem – będzie można zarządzać przy pomocy smartfona – to wszystko sprawia, że będzie to dobre miejsce do życia zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i ludzi skupionych na swoich pasjach. Teren wokół budynku wyposażono w stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

CLUBHOUSE doskonale łączy wygodę z nowoczesnym designem. Bryła w kształcie statku nabrała lekkości dzięki dużym przeszkleniom oraz wyłożonym deskami kompozytowymi przestronnym tarasom, wyposażonym w system podwójnej przesuwnej fasady. To rozwiązanie pozwala osłonić się od niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz cieszyć się widokiem na piękną okolicę o każdej porze roku. Powiększa też przestrzeń życiową o naprawdę duży metraż.

Wybierz swoje mieszkanie

Większość mieszkań jest już kupiona lub zarezerwowana, ale można jeszcze wybrać m.in. lokal A.2.4. Jest to narożne mieszkanie z dwóch stron otoczone balkonem o powierzchni 28 m2.

Na 70 m2 mieszkania znajdują się 3 pokoje: salon z aneksem kuchennym i 2 sypialnie. Do dyspozycji są także kuchnia, przedpokój, łazienka, wc i pomieszczenie gospodarcze, co pozwoli dobrze zorganizować przestrzeń i rozdzielić część dzienną od nocnej. Nacisk na praktyczny układ funkcjonalny jest typowy dla tego dewelopera i zauważalny także w drugim z przedstawianych mieszkań: B.1.3. Jego okna wychodzą na 2 strony budynku, podobnie jak balkony o łącznej powierzchni ok. 70 m2. Samo mieszkanie o metrażu 134 m2 podzielone jest na 4 pokoje, z których sam pokój dzienny z aneksem kuchennym ma niemal 60 m2. Dodatkowe pomieszczenia sprawiają, że jest to dobre miejsce dla dużej rodziny i wszystkich ceniących komfort i przestrzeń.

Jakie plany na 2023 rok?

Marina Developer nie zamierza zwalniać tempa. – Mamy ogromną satysfakcję z osiągniętych sukcesów. Cieszymy się z zaufania, którym obdarzyli nas klienci i już przygotowujemy nowe projekty, które ujrzą światło dzienne w przyszłym roku, także zapraszamy do obserwowania – podsumowuje Krystian Surmacz.

 

Prestiż  
Grudzień 2022