MISIE prezent należy, czyli świąteczna oferta Centrum Galaxy

MISIE prezent należy – brzmi nieco zuchwale? Nic bardziej mylnego! W okresie przedświątecznym szczecińskie centrum zamierza obsypać swoich klientów prezentami. Od podarków w aplikacji mobilnej Galaxy, po wydarzenia stacjonarne. A wszystko to pod egidą misia polarnego, który znany jest z hojnego rozdawania upominków „lekką misią łapką”.

Autor

Prestiż

MISIE tutaj?

Świąteczne Galaxy opanują misie polarne. Puszystych jegomości będzie można spotkać w kawiarniach czy w pasażach centrum. MISIE będą nie tylko wybornym towarzystwem przy filiżance gorącej czekolady, ale tuż po świętach trafią do dzieci, które bardzo potrzebują ich towarzystwa. Jeszcze w grudniu, figlarne pluszaki pojadą do fundacji wspierającej dzieciaki. Będą też motywować do zbiórki zabawek, które zostaną przekazane na szczytny cel.

MISIE w sumie w Galaxy podoba.

Dlaczego „w sumie”? Bo sum, dorsz, czy halibut mają tu wiele do rzeczy. Użytkownicy aplikacji Galaxy będą mogli wziąć udział w warsztatach fotografii kulinarnej. W dniach 10 i 11 grudnia w specjalnie przygotowanej przestrzeni, będzie można dowiedzieć się, jak profesjonalnie „przyfocić śledzika” podczas kolacji wigilijnej lub krewetkę podczas egzotycznych wakacji.

A wszystko to w ramach promocji przygotowanej we współpracy z Kołobrzeską Grupą Producentów Ryb. Czego potrzebują foto-foodies? Telefonu z opcją aparatu lub aparatu fotograficznego oraz apetytu na dobre zdjęcie. Galaxy zdecydowanie „umie popłynąć”!

Skoro jesteśmy przy fotografii, nie możemy zapomnieć o zdjęciu z Mikołajem! 6 grudnia w Galaxy Mikołaj ze Śnieżynkami zapozują z Wami do wspólnych świątecznych zdjęć, drukowanych na miejscu. Mikołaj dorzuci też mnóstwo prezentów do naszej Appki – ściągajcie zatem Galaxy App i zbierajcie punkty, bo będzie warto!

MISIE dobrze skanuje paragony.

Wygrywaj non stop. Wystarczy zeskanować paragon za zakupy, by cieszyć się atrakcyjną nagrodą. Wśród wielu różnorodnych nagród, fanów lokalnych gadżetów zachwycą stylowe, brandowane termosy z kultowej kolekcji Szmulka&Many. Podobno sam Mikołaj też skanuje!

RozoCHOINKOwani na więcej? Każdy, kto dokona zakupu i posiada paragon, może również odebrać choinkę. Świąteczne drzewko jest ukorzenione, więc będzie cieszyć nie tylko udekorowane w bombki i światełka, ale również w letnie dni w ogrodzie. Choinki będziemy rozdawać 10 i 11 grudnia.

MISIE wydaje, że to będą najfajniejsze Święta w mieście.

 

Prestiż  
Grudzień 2022