Dzięki ZARR S.A. łatwiej o pożyczkę dla firm

ZACHODNIOPOMORSKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A. (ZARR) OTWORZYŁA W SZCZECINIE PUNKT OBSŁUGI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW. MIEŚCI SIĘ ON PRZY ULICY PARTYZANTÓW 3 I JEST DOSTĘPNY DLA KAŻDEGO, KTO CHCE UZYSKAĆ NIEZBĘDNE INFORMACJE DOTYCZĄCE WSPARCIA OFEROWANEGO PRZEZ ZARR S.A. ZE ŚRODKÓW ZACHODNIOPOMORSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU.

Autor

Prestiż

Do tej pory, klienci przychodzili po pożyczkę do biura Wydziału Zachodniopomorskiego Funduszu Rozwoju mieszczącego się przy ul. Stoisława 2. Pod koniec grudnia ubiegłego roku uruchomiony został punkt obsługi przedsiębiorców przy ulicy Partyzantów 3. Podobny punkt działa już w Kołobrzegu — w ramach Kołobrzeskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości przy ulicy Unii Lubelskiej 33B. Kolejny zostanie niedługo uruchomiony w Urzędzie Miasta Międzyzdroje. Następne planowane są w miastach południowo-wschodniej części województwa zachodniopomorskiego.

– Szczeciński punkt, to odpowiedź na rosnący popyt na wsparcie oferowane przez ZARR, a w ślad za tym - wzrost liczby klientów. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na otwarcie tego typu placówki w stolicy województwa zachodniopomorskiego. Teraz każdy z przedsiębiorców może praktycznie wejść z ulicy i otrzymać informację odnośnie możliwego wsparcia swojej działalności, a także uzyskać pomoc przy wypełnieniu wszelkich formalności i kompletowaniu dokumentacji – stwierdził Arkadiusz Pawlak, prezes ZARR w Szczecinie.

Punkt przy ulicy Partyzantów 3 obsługuje zainteresowanych od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 . W biurze można uzyskać wszelkie niezbędne informacje odnośnie możliwości finansowania biznesu, w szczególności w zakresie wymagań i warunków pożyczek oraz wszelką pomoc ułatwiającą przedsiębiorcom przejście przez cały proces i wypełnienie formalności umożliwiających pozyskanie środków finansowych.

– Odpowiemy na wszystkie pytania, jak sfinansować biznes ze środków Zachodniopomorskiego Funduszu Rozwoju jak również umożliwimy zapoznanie się z ofertą instrumentów wsparcia naszych pośredników finansowych – zapewniają pracownicy ZARR S.A.

Aktualnie ZARR S.A. oferuje pożyczkę uniwersalną dla małych i średnich firm z województwa zachodniopomorskiego w wysokości do 750 tys. zł, z maksymalnym okresem kredytowania do 8 lat.

– ZARR od 2017 roku zarządza Zachodniopomorskim Funduszem Rozwoju. W tym czasie wsparliśmy prawie 2 tys. przedsiębiorców na kwotę 340 mln zł – dodaje prezes Pawlak.

Więcej informacji o dostępnych środkach: www.zarr.com.pl

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. powstała w 1994 roku jako spółka akcyjna, w której akcjonariuszem jest Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego. Zajmuje się przede wszystkim pomocą w działaniu i udzielaniem finansowania podmiotom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, szeroko pojętą promocją regionu oraz aktywizacją gospodarczą.

 

Prestiż  
Styczeń 2023