O co boisz się zapytać myśląc o medycynie estetycznej?

Starzejemy się i jest to naturalny proces. Dochodzi do naturalnej utraty jakości skóry, pojawiają się pierwsze zmarszczki, zmienia kontur twarzy i następuje utrata dawnych rysów. To jeden z najczęstszych powodów, dla których pojawia się myśl o zabiegach medycyny estetycznej.

Autor

Prestiż

Zanim jednak pacjent zdecyduje się na konsultację, dopadają go różne obawy. Największą z nich jest strach przed bolesnymi, mocno inwazyjnymi zabiegami. Często towarzyszy im również lęk dotyczący samych rezultatów. Czy będą naturalne? Czy efekt będzie trwały? Jakie mogą wystąpić komplikacje i czy zabieg trzeba będzie poprawiać? Dlatego warto wybrać klinikę z holistycznym podejściem do procedur, stosującą nowoczesne rozwiązania medycyny estetycznej. Taką właśnie filozofią kierujemy się w Klinice Medycyny Estetycznej Lighthouse Beauty. Co nas wyróżnia?

Głównym kierunkiem naszej pracy jest praca nad jakością skóry i jej własnym potencjałem. Stosowane u nas nowatorskie metody są minimalnie inwazyjne, a w Klinice działamy bez użycia skalpela. Odpowiednio dobrane protokoły zawierają między innymi radiofrekwencję mikroigłową, laseroterapię, biostymulatory tkankowe. W swojej pracy sięgamy po kwas hialuronowy i polimlekowy, toksynę botulinową oraz ultradźwięki. Gwarantują one zagęszczenie skóry, wyrównanie jej kolorytu oraz lifting na różne synergiczne sposoby.

Najważniejszym krokiem jest pierwsza wizyta konsultacyjna. W Lighthouse Beauty do każdego Pacjenta i jego potrzeb podchodzimy indywidualnie. Omawiamy oczekiwania, możliwości leczenia oraz wyjaśniamy wszelkie wątpliwości. Następnie w oparciu o wywiad tworzymy indywidualny plan leczenia i dobieramy właściwe urządzenia. Wszystko po to, by zapewnić długofalowe efekty.

Zabiegi przy użyciu lasera molekularnego dają efekt „peelingu laserowego”, prowadzą do redukcji zmarszczek, blizn i przebarwień, jednocześnie poprawiając jędrność skóry. Radiofrekwencja mikroigłowa – zapewnia termolifting bez cięcia, długofalową produkcję nowego kolagenu, a to wszystko podczas godzinnej wizyty! U innych pacjentów sprawdzą się ultradźwięki, które wyostrzą i uniosą kontur żuchwy i zredukują podbródek. A na koniec głęboka stymulacja tkanek masażem próżniowym, zarówno na twarz, jak i całe ciało, żeby zredukować oporną tkankę tłuszczową i wymodelować kontury?

Lekarz wraz z pacjentem ocenia poszczególne rezultaty i aktywnie towarzyszy w drodze po zmianę i lepsze samopoczucie pacjenta. Co najważniejsze – wszystkie te zabiegi są nieinwazyjne i nie wymagają długiej rekonwalescencji, a wiedza i doświadczenie naszych lekarzy gwarantują ich bezpieczne wykonanie.

W Lighthouse Beauty niejednokrotnie wychodzimy także poza granice samej medycyny estetycznej. Co bierze się z indywidualnych zainteresowań naszych lekarzy. Przy pracy nad efektem całościowym bierzemy pod uwagę bliskie nam dysfunkcje w obrębie stawu żuchwowo-skroniowego i estetykę uśmiechu, zaburzenia hormonalne, problemy z włosami czy zmiany skórne.

Pojawiło się u Was jeszcze więcej pytań o medycynę estetyczną, a może zainteresował konkretny zabieg? Zapraszamy na konsultacje do Kliniki Medycyny Estetycznej Lighthouse Beauty.