Mieszkania dostępne od ręki

CLUBHOUSE

Flagowa inwestycja Mariny Developer – CLUBHOUSE – łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnością pomieszczeń i świetną lokalizacją przy ul. Przestrzennej, nad samym brzegiem jeziora Dąbie. Jej niewątpliwą zaletą jest także fakt, że wszystkie mieszkania są już oddane do użytku i można je kupić od ręki.

Autor

Karina Tessar

Dla inwestorów jest to bardzo korzystna sytuacja. Wystarczy wybrać i kupić mieszkanie, by odebrać do niego klucze i zacząć urządzać się po swojemu. – Jest to więc zakup pozbawiony ryzyka, a klienci zyskują poczucie bezpieczeństwa – wyjaśnia Krystian Surmacz.

Mieszkania dla koneserów

To doskonałe miejsce dla miłośników sportów wodnych i rekreacji na świeżym powietrzu, ale także dla koneserów pięknych widoków. Panorama jeziora Dąbie i Wzgórz Bukowych pozwala cieszyć się bliskością natury bez opuszczania własnego domu. Warto dodać, że każde mieszkanie posiada widok na wodę. Położenie nad samym brzegiem akwenu, z zieloną przestrzenią lotniska sportowego po drugiej stronie ulicy, pozwoli docenić walory okolicy o każdej porze roku. Na wiosnę można podziwiać budzącą się do życia przyrodę, latem odbywające się na jeziorze regaty, a na co dzień piękne wschody i zachody słońca. Wszystko to znajdziemy zaledwie 7 minut jazdy od centrum miasta. Dla miłośników przyrody, którzy nie chcą rezygnować z zalet życia w mieście, trudno o lepszą lokalizację.

Jakość premium

W CLUBHOUSE zapierające dech w piersiach widoki idą w parze z estetyką oraz jakością budownictwa i wykończenia wnętrz. Bryła budynku, która przypomina statek, nawiązuje do morskich korzeni Mariny Developer i położenia inwestycji nad wodą. Duże przeszklenia, przestronne tarasy oraz innowacyjny system podwójnej przesuwnej fasady dodają mu lekkości. Wspomniane przesłony pozwalają ukryć się przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie powiększają metraż mieszkań.

Wnętrze budynku prezentuje się równie ciekawie. Developer zadbał o komfort mieszkańców, stosując podwyższoną izolacyjność termiczną i akustyczną (m.in. cichobieżne windy) oraz najwyższej jakości materiały budowlane i wykończeniowe. W standardzie mieszkań jest instalacja przygotowana pod montaż klimatyzacji, którą – podobnie jak ogrzewaniem – będzie można zarządzać przy pomocy smartfona. W otoczeniu budynku znajdują się stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Gotowe do zamieszkania

Na nowych właścicieli czeka m.in. mieszkanie A.3.3. o metrażu 58 m2, doskonałym rozkładzie pomieszczeń i oknach o ekspozycji wschodniej. Położone jest na trzecim piętrze. Korytarz wejściowy prowadzi nas do wszystkich pomieszczeń: pokoju dziennego z kuchnią i jadalnią, dwóch sypialni oraz łazienki. Wszystkie pokoje mają wyjście na duży, niemal 18-metrowy taras, który pozwoli przenieść część życia towarzyskiego na zewnątrz. – Dla osób zainteresowanych tym lokalem mamy przygotowane identyczne mieszkanie pokazowe na innej kondygnacji – informuje pan Krystian. Na ostatniej, czwartej kondygnacji warto zwrócić uwagę m.in. na mieszkanie A.4.3. Jest to aż 5-pokojowy apartament ze świetnie rozdzieloną strefą dzienną od nocnej, co jest ważne w przypadku większych rodzin. W jego centralnej części znajdują się łazienka i pomieszczenie gospodarcze, co ułatwia dostęp z każdej części mieszkania, w którym są łącznie 2 łazienki, ale także osobna garderoba. Trzy sypialnie i gabinet, a także kuchnia z jadalnią i przestronny pokój dzienny – wszystkie te pomieszczenia otoczone są dużym, bo aż 54-metrowym tarasem.

CLUBHOUSE niewątpliwie wyróżnia wyjątkowa lokalizacja, ale nie jest to jego jedyny atut. – Jakość budownictwa, standard wykończenia i wyposażenia wnętrz, ale też świetne układy funkcjonalne mieszkań sprawiają, że jest to inwestycja godna polecenia – podsumowuje pan Krystian.

 

Prestiż  
Marzec 2023