Aesthetic Dent z prestiżowymi nagrodami

Z okazji 25-lecia wprowadzenia rewolucyjnej metody leczenia All-on-4, jednej z najważniejszych w historii implantologii stomatologicznej, która zmieniła życie ponad ćwierć miliona ludzi na całym świecie, 23 stycznia w Zurychu dr Paulo Malo otrzymał Nagrodę Ćwierćwiecza od firmy Nobel Biocare.

Autor

Prestiż

Dr Paulo Malo stworzył protokół leczenia All-on-4 na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia, a w 1998 roku zoperował pierwszego pacjenta. Odbyło się to w ramach badań naukowych, z użyciem ostatecznej wersji protokołu, który został rozpropagowany przez firmę Nobel Biocare.

Koncepcja leczenia All-on-4 jest powszechnie uznana za jedno z najbardziej znaczących osiągnięć w implantologii. Przyniosła rewolucyjny sposób leczenia pacjentów bezzębnych z odbudową pełnego łuku zębowego w ciągu jednego dnia, w oparciu o zaledwie 4 implanty, bez przeszczepów i regeneracji kości.

Szacuje się, że z bezzębiem boryka się ok. 350 milionów ludzi na całym świecie. Uzupełnienia protetyczne oparte na implantach są uznawane za jedne z najlepszych rozwiązań terapeutycznych.

Koncepcja leczenia All-on-4 jest znakomicie udokumentowana. Na przestrzeni lat udowodniono również, że zapewnia długoterminowe wyniki.

Klinika Aesthetic Dent przy ul. Wyspiańskiego 7 stale współpracuje z profesorem Paulo Malo, który przyjeżdża do nas regularnie i wspólnie z nami przeprowadza leczenie pacjentów z najtrudniejszymi warunkami, często po wielu niepowodzeniach dotychczasowych terapii implantami.

– W związku z odpowiednim wyszkoleniem kadry Aesthetic Dent i jej wieloletnim doświadczeniem w leczeniu pacjentów oryginalną metodą All-on -4, również zostaliśmy wyróżnieni i otrzymaliśmy tytuł Centre of Excellence, co przyjęliśmy z dumą i satysfakcją – podsumowuje dr Katarzyna Sporniak-Tutak z Aesthetic Dent.

 

Prestiż  
Marzec 2023