Mieszkania dla wymagających

Marina Developer, jedna z wiodących firm deweloperskich, wprowadziła na rynek szczeciński inwestycję będącą synonimem luksusu i wygody. CLUBHOUSE przyciąga uwagę osób szukających komfortowego i nowoczesnego miejsca do zamieszkania w wyjątkowej okolicy.

Autor

Karina Tessar

Położenie na brzegu Jeziora Dąbie zapewnia nie tylko piękne widoki i kontakt z naturą, ale także możliwość podejmowania aktywności sportowej na co dzień, przy jednoczesnej dobrej komunikacji z centrum miasta – dojazd zajmuje zaledwie 7 minut. Tuż obok znajduje się dąbska Marina, więc z okien, tarasów i nabrzeża można będzie obserwować przepływające po jeziorze jachty, a własną jednostkę będzie można zacumować pod samym domem. W ramach tej inwestycji dostępne są m.in. mieszkania A.3.2 oraz A.4.3, które wyróżniają się swoją funkcjonalnością oraz przestronnością.

Pierwsze z zlokalizowane jest na trzecim piętrze budynku i posiada 9-metrowy balkon, na którym można odpocząć i cieszyć się widokiem na okolicę. W 70-metrowym mieszkaniu znajduje się przestronny salon połączony z kuchnią, co zapewnia komfortowe warunki do spędzania czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Dodatkowo, mieszkanie posiada dwie sypialnie oraz dwie łazienki, co czyni je idealnym wyborem dla osób szukających przestrzeni i wygody.

Mieszkanie A.4.3 to jeden z większych lokali dostępnych jeszcze w CLUBHOUSE i kolejny, równie interesujący wybór dla przyszłych mieszkańców. Zlokalizowane na czwartym piętrze budynku, wyróżnia się doskonałym podziałem na strefę dzienną oraz nocną. Na pierwszą z nich składają się przestronny salon, kuchnia i jadalnia oraz ogromny, bo aż 54-metrowy taras, na który można wejść z tych wszystkich pomieszczeń. Dodatkowo, mieszkanie posiada trzy oddzielne sypialnie, gabinet, pomieszczenie gospodarcze oraz dwie łazienki, co zapewnia prywatność i komfort wszystkim mieszkańcom.

Inwestycje Mariny Developer słyną z najwyższej jakości oraz doskonałych standardach wykończenia. Mieszkania w CLUBHOUSE są przygotowane z najwyższą starannością i z użyciem najlepszych materiałów, co zapewnia im długotrwałą trwałość. Zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu mieszkańcom maksymalnego komfortu i wygody. Wszystkie są gotowe do odbioru, co oznacza, że można w nich zamieszkać tuż po zakupie. Cechą charakterystyczną, jednocześnie wyróżniającą inwestycję w skali kraju, są przestronne tarasy i zastosowany na nich system podwójnej przesuwnej fasady, która pozwala osłonić się przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i powiększyć przestrzeń życiową. Podsumowując, CLUBHOUSE to nie tylko doskonałe lokale mieszkalne, ale także wiele udogodnień dla mieszkańców w środku i na zewnątrz budynku. Wszystko po to, by zapewnić jak najwyższy komfort życia.