Na prestiżowym ekranie
Z początkiem września ruszyła Prestiż TV. Dzięki niej czytelnicy "Prestiżu" mogą oglądać wybrane wydarzenia towarzyskie - już nie tylko w wersji foto, ale i audiowizualnej.
Prestiż TV można podziwiać na naszej nowej stronie internetowej pod adresem www.magazynprestiz.com.pl. Pierwszą relacją, jaką mogli obejrzeć internauci była 3. edycja muzycznego cyklu RockAbility. Pod tym szyldem krył się koncert utytułowanej polskiej formacji rockowej The Car is On Fire.
– Oprócz standardowych wypowiedzi – organizatora imprezy oraz liderów zespołu udało nam się nagrać i umieścić w relacji najnowszy singiel tego zespołu. I to mocno przebojowy. Można powiedzieć, że w pewnym sensie to obecnie jedyny klip do tego utworu i to dzięki Prestiż TV – cieszy się Przemysław Gołyński, producent Prestiż TV.
Kolejną realizacją był uroczysty finał pleneru malarskiego, jaki odbył się na terenie firmy Calbud. Dzięki relacji można nie tylko zobaczyć, ale i poczuć elegancki i twórczy klimat Galerii Kapitańskiej.
– Zadaniem Prestiż TV jest pokazywanie najciekawszych wydarzeń w mieście. To w pewnym sensie uzupełnienie kroniki "Prestiżu", która cieszy się ogromnym, jeżeli nie największym zainteresowaniem czytelników – mówi Michał Stankiewicz, wydawca gazety. – Podobną misję jak kronika ma mieć Prestiż TV, jeżeli używamy tutaj trochę patetycznego słowa misja. To misja pokazywania pozytywnych, fajnych, wartych naśladowania rzeczy. Oczywiście w szeroko pojętej sferze towarzyskiej, bo absolutnie nie aspirujemy do roli bycia recenzentem innych dziedzin życia – deklaruje Stankiewicz.
Wkrótce kolejne relacje. Zapraszamy na naszą stronę!