Sekret młodości gwiazd mikroigłowy frakcyjny Secret RF®

Sekret młodości gwiazd jest już dostępny dla wszystkich. Pojawiło się innowacyjne urządzenie do przeprowadzania bezinwazyjnego liftingu twarzy. To mikroigłowy system RF frakcyjny, który dzięki natychmiastowym efektom zyskał wielu zwolenników. 

Autor

Prestiż

Zabieg jest bezkonkurencyjny i niewątpliwie to ostatni krok do osiągnięcia młodego wyglądu przed chirurgicznym liftingiem skóry. 

– Jestem bardzo zadowolona, wreszcie rewolucyjne urządzenie na rynku. Efekty są naprawdę widoczne – zachwala produkt aktorka Izabela Trojanowska. – To, co zauważyłam od razu to napięcie i wygładzenie skóry. Twarz wygląda młodo, czuję, że się zmieniła.

Secret RF doskonale sprawdza się w głębokim liftingu twarzy, szyi i dekoltu, ale także jest dobry w usuwaniu rozstępów a także w leczeniu nadpotliwości. Jego sekret tkwi w idealnie rozmieszczonych, nieizolowanych mikroigłach, które po dotarciu na odpowiednią głębokość skóry (0.5mm-3.5mm) dostarczają jej wysoką energię emitowaną przez bipolarne fale radiowe. Zapewnia to przestrzenne działanie na wszystkich poziomach skóry ze skumulowanym efektem na pożądanej głębokości.

– Polecam każdemu, kto chce uzyskać naturalny efekt odmłodzenia skóry. To idealny zabieg dla osób, które chcą uzyskać bezinwazyjny lifting skóry, a jednocześnie nie mają czasu, aby rezygnować z codziennego życia. Secret RF polecam każdemu, kto oczekuje spektakularnych efektów – dodaje gwiazda.

 

Zabieg można wykonać w autoryzowanym salonie Aroma & Beauty w Szczecinie na ul. Wielkopolskiej 22/2,  tel.91 4336867, 509448816.  Więcej na stronie www.aroma-beauty.pl

Prestiż  
Listopad 2013