Laleczka idealna

Nie trzeba już biec do sklepu po najnowszy model Barbie czy jej bardziej awangardową wersję, laleczkę Monster High. Teraz możemy podarować naszym pociechom lalkę, która będzie wyglądała tak jak… one.

Autor

Aneta Dolega

Brzmi to dość nieprawdopodobnie, ale jest w Szczecinie marka, która wykonuje takie niezwykłe zabawki na zamówienie. „La lalla” tworzy lalki na podobieństwo dzieci. Można zamówić laleczkę, która będzie małym sobowtórem naszej córeczki.

– Cała zabawa zaczyna się już przy jej wyborze. Na stronie www.la-lalla.pl skrupulatnie dobierałam każdy szczegół – kolor skóry, kolor oczu, kolor i długość włosów. La lalla ma nawet grzywkę mojej córki – mówi z uśmiechem Patrycja Walburg, autorka bloga z modą dziecięcą www.dwarazyw.pl, na którym można obejrzeć wspomniane dzieła sztuki. – Na tym zabawa się nie kończy. Zarówno dziecko, lalka, jak i mama mogą wybrać dla siebie taką samą sukienkę. Modeli jest wiele. Swoją La lallę moja córka dostała na urodziny. Widok, kiedy odpakowywała prezent był bezcenny. Pięknie zapakowany, a zawartość skradła nawet moje serce.

La lallę stworzyły dwie przyjaciółki z dzieciństwa. Od zawsze marzyły o lalce idealnej – uroczej, przypominającej małą dziewczynkę. Kierując się maksymą, że „uśmiech dziecka jest największą wartością” spełniły marzenia.

Prestiż  
Wrzesień 2014